kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Зовнішня реклама

   Зовнішня реклама є потужним інформаційним засобом. Розміщуючи мережу щитів і покажчиків у вдало вибраних місцях, ви отримуєте упевненість в тому, що охопили значну кількість активного населення. На сьогоднішній день широкоформатний друк є найзручнішою і доступнішою технологією, яка дозволяє виготовляти рекламні зображення великої площі.Завдяки соковитості фарб, вживаних в широкоформатному друці, ваші рекламні плакати заграють яскравими кольорами і відтінками на рекламних установках міста і області.
   Зовнішня реклама - це рекламні засоби у вигляді вивісок, зовнішніх плакатів, щитів, брендмауерів, дахових установок і панелей, перетяжок, вітрин, козирків, світлових установок на будівлях або вулицях міста.
   Дизайн зовнішньої реклами має чітку мету - привернути увагу потенційних клієнтів до фірми або нагадати про рекламну кампанію, що проводиться. Добитися цієї мети, маючи в розпорядженні один-єдиний «кадр», зовсім не так просто. Лише фахівець зі стажем роботи, застосовуючи спеціальні знання, може розробити дизайн зовнішньої реклами, показавши максимум інформації, не перенавантажуючи при цьому зображення.
   Вибір графічного образу, що відображає суть товару, послуги або рекламної кампанії - справжня творча головоломка. Дизайн зовнішньої реклами, здійснюваний дизайн-студією «DPIart», вирішує цю задачу красиво і без відволікаючих «художніх надмірностей».
   Правильно підібрані кольори допомагають зробити вашу інформацію головною колірною плямою довколишнього простору. Кути, вигини і перепади висот, характерні для місця розміщення, теж обіграються в зображенні. Справжній професіонал, створюючи дизайн зовнішньої реклами, вигідно використовує зовнішні чинники. Грамотне поєднання рекламного зображення і тексту робить дизайн зовнішньої реклами ще ефективнішим. Комбіновані повідомлення, в яких гра слів перекликається з картинкою, легше прочитуються аудиторією. Ми розробляємо стильний дизайн зовнішньої реклами, який направляє потенційних клієнтів прямо до Вас, що запам'ятовується. На перше місце ми ставимо індивідуальність фірми замовника і демонструємо Вашу пропозицію в найбільш вигідному світлі.
   Щитова реклама - самий традиційний, найдієвіший і найдешевший вид зовнішньої реклами - стала невід'ємною частиною пейзажу українських міст. Зростанню популярності біллбордів сприяють перш за все виграшні місця їх розміщення. Вони встановлюються, як правило, на найжвавіших трасах і магістралях, біллборди перетворюються на найдоступніший і найнаочніший засіб інформації для водіїв і пасажирів. Збільшення кількості транспорту і часу, що проводиться в нім, дають можливість більшості городян побачити рекламу при її серійному розміщенні в певних ключових точках міста.
   Рекламні щити - найбільш поширені рекламоносії. Найпопулярніші розміри - 6х3 м. Переваги: щити 6х3 зазвичай встановлюються на жвавих вулицях і перехрестях міста, привертаючи увагу багаточисельних автомобілістів і пішоходів. Бувають щити із зовнішнім (природною) і внутрішнім підсвічуванням.
   У тих випадках, коли необхідно не лише добитися впізнанності торгівельної марки, але і сформувати виняткову думку про рекламований товар, добитися його виділення з маси товарів тієї ж категорії використовуються нестандартні рекламні конструкції великих розмірів, наприклад суперсайти, брандмауери або дахові конструкції. Всі вони, як правило, встановлюються в центрі міста і на найважливіших і жвавіших магістралях.
   Суперсайти - великоформатні конструкції, що окремо стоять, із зовнішнім і внутрішнім підсвічуванням. Стандартні розміри - 12х5 м, 15х5 м.
   Сіті-формати - конструкції, що окремо стоять, павільйони чекання транспорту. Так звані "вуличні меблі" з рекламними поверхнями формату 1.2х1.8м. На відміну від рекламних щитів 3х6 в сіті-форматі рекламний плакат знаходиться на незначній висоті від землі. Наявність внутрішнього підсвічування, висока якість друку рекламних плакатів у поєднанні з вдалим креативом дозволяє легко привернути увагу потенційного клієнта.
   Брандмауери - одні з найефективніших видів зовнішньої реклами. Напевно тому, що вони самі, як правило, дуже великого формату. Брандмауери розміщуються на стінах будинків, розташованих біля жвавих трас, завдяки чому реклама на них щодня потрапляє у поле зору величезної кількості потенційних (і постійних) споживачів.Обмежень по розмірах немає. Якщо Ваше зображення надвеликого формату і виходить за стандартні розміри матеріалу, ви можете вибрати будь-який вигляд стикування: зварка, зшивання, склеювання і так далі.
   Дахові установки - ексклюзивні іміджеві конструкції, розташовані на дахах будівель. Часто створюються з використанням неону і внутрішнього підсвічування. Висота установки зазвичай складає 1 - 5 м., а довжина залежить від вмісту рекламного повідомлення.
   Перетяжки - рекламні носії, які розміщуються над проїжджою частиною і завжди знаходяться у полі зору пасажирів і автомобілістів. Розміри перетяжок в різних містах відрізняються один від одного. Стандартні розміри, наприклад, для Києва і Львова - 10х2 м.
   Арки - рекламні поверхні 19.4x3.7 м і 24х5 м із зовнішнім підсвічуванням. Розташовуються над проїжджою частиною крупних автодоріг.
   Прізматрони (prismavision) - рекламоносії, які на перший погляд дуже схожі на звичайні рекламні щити, але замість одного статичного зображення, на призматроні розташовуються три зображення, що послідовно змінюють один одного.
   Відеопанелі - рекламні носії, що є електронними екранами самих різних, переважно великих, розмірів. Переваги: відеопанелі дають рекламодавцеві можливість створити максимально привабливе рекламне повідомлення, оскільки можуть відображувати текстову, графічну і візуальну інформацію.
   Дорожні покажчики - розміщуються, як вже зрозуміло з назви, на дорогах. Розмір реклами на дорожніх покажчиках часто залежить від розміру дорожнього знаку.
   Більшість зображень для зовнішньої реклами виготовляють за допомогою широкоформатного друку. Залежно від цілей рекламної кампанії, зображення друкують на баннерном полотні, самоклеючої плівці або папері.
Дизайн-студія «DPIart»


Ми в Facebook