kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

untitled11

    altПластикові карти, а саме виготовлення пластикових карт включає трудомісткий спектр робіт: виробництво і друк пластикових карт цифровим способом, запікання пластикових карт в прес-ламінаторі, вирубка пластикових карт на спеціальному устаткуванні. Також, при необхідності, використовуються різні елементи персоналізації: эмбосування пластикових карт, типування пластикових карт, нанесення штрих-коду або нумерацію на пластикові карти методом термодруку, нанесення на пластикові карти магнітної стрічки з подальшим кодуванням. Пластикові карти можна індивідуально запакувати в спеціальну прозору плівку.  

      Пластикові карти на сьогоднішній день це сучасні і високотехнологічні носії інформації. Пластикові карти використовуються вельми обширно і попит на них постійно росте, проникаючи у все нові сфери нашого життя: Інтернет, міжміський зв'язок, медицина і страхування, торгівля, контроль доступу, реклама і індустрія розваг. Пластикові карти використовують у всіх індустріальних структурах : клуби, магазини, торгові фірми, банки, оператори стільникової мережі і інтернет-провайдери. Карти можуть виконувати функції по формуванню попиту на товар або послуги, можуть надавати необхідну інформацію, забезпечувати збут, підтримувати і нарощувати об'єми продажів, вселяти довір'я, створювати особа і імідж компанії. 

      Завод реклами «Фішка» виконує повний спектр послуг з виробництва пластикових карт - від передтиражних робіт (перевірка і доробка макета Замовника, розробка макета пластикових карт) до комплексного виготовлення тиражу. 

 

 

 

 

alt  alt  alt

 

 

 

 

Ми в Facebook