kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Зовнішня реклама - визначення цільової аудиторії

   Для того, щоб реклама ( а в даному випадку - зовнішня реклама) була ефективною і дійсно корисною, необхідно чітко визначити контингент людей, для залучення уваги яких вона, власне, і створюється.
   Дійсно, якщо задатися питанням:" А чи багато людей, що займаються виготовленням зовнішньої реклами, замислювалося про залучення цільової аудиторії? "

  Отже, по-перше, необхідно визначитися з місцем розташування елементів зовнішньої реклами - і тут одним з важливих моментів є залучення до співпраці справжніх професіоналів, оскільки від вибору місцерозташування залежатиме і ефективність рекламної кампанії.

  По-друге, необхідно задуматися про зовнішній вигляд «наружки» - розміри рекламних конструкцій (починаючи від невеликих табличок і світлових букв і закінчуючи величезними металоконструкціями), її форму. Одним з найважливіших і принциповіших моментів є вибір кольорів оформлення: визначення яскравості і насиченості тонів - адже для однієї людини певна гамма буде абсолютно непоказною, тоді як для іншого - яскравою і привертаючою увагу. В даному випадку допомагає проведення всіляких соціологічних опитувань населення, проведення різного роду кампаній, що носять статистичний характер.
   І, таким чином, після  аналізу і обробки даних вже стає можливим первинне визначення цільової аудиторії і виявлення головних моментів і положень, від яких безпосередньо залежатиме ефективність проведення рекламних дій.

 

Ми в Facebook