kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Заробляємо в Інтернеті. Швидкий старт

   Про можливість заробітку в інтернеті ви напевно вже не раз чули. Проте незрідка заробітком називають відверто шахрайські дії з інтернет-гаманцями, пропозиції займатися настирливим спамом або клікати по банерах. Ми не говоритимемо про подібні види заробітку, а розглянемо можливості створення корисного людям вашого власного бізнесу в мережі.
   Отже, звідки в інтернеті гроші? Все просто: від продажу реклами і послуг. Мільйони людей щодня шукають товари і послуги в мережі і продавці цих самих товарів готові оплачувати рекламу на сайтах.
   Яким має бути сайт, на якому купуватимуть рекламу? Це такий сайт, який має відвідувачів з пошукових систем. Створіть сайт про те, на чому добре знаєтеся. Наповніть його унікальними статтями, їх можна написати самому, або купити на спеціалізованих біржах контенту (наприклад ось ця). Саме унікальний контент "люблять" пошукові системи і підвищують ваш сайт в результатах пошуку, а отже забезпечують ваш сайт відвідувачами. До речі на біржі контенту можна і купувати унікальні статті, але і пропонувати свої і заробляти на цьому. Оплата статей - від 1 долара за 1000 знаків.
   Якщо ви визначилися з тематикою сайту, придумайте для нього відповідне доменне ім'я (адреса сайту). Краще рішення - це домен другого рівня, тобто вигляду мойсайт.ру. Такі адреси більш шановані для пошукових систем і користуються довірою у користувачів. Тепер нам потрібний хостинг. Хостинг - це послуга з розміщення вашого сайту (тексту, картинок, файлів) в мережі. Цим займаються спеціальні компанії як на платній основі, так і безкоштовно. Рекомендується користуватися платним хостингом, оскільки безкоштовні сервіси часто безладні спамом і пошукові системи обходять їх стороною, а значить, отримати відвідувачів на сайт буде важко.
   Останнім часом хостери надають масу корисних сервісів що максимально полегшують життя власникові сайту. Не потрібно знатися на тонкощах html або мати спеціальні знання. Менше ніж за 100 гривень ви отримаєте три місяці хостингу + доменне ім'я в дарунок + систему управління готовим сайтом. За лічені години.
   Отже, як видно, для хорошого старту потрібно зовсім небагато: доменне ім'я + хостинг + унікальні матеріали для сайту. Звичайно, відвідувачі з пошукових систем прийдуть не відразу, але цей час можна присвятити створенню статей для сайту або продажу на біржі контенту.

 

Ми в Facebook