kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Взаємозв"язок бізнесу і комп"ютерних технологій

    Повсюдне проникнення інформаційних технологій робить можливим швидкий розвиток компаній, бізнес яких має найрізноманітнішу спрямованість. Як відомо, процвітаючі фірми не ті компанії, які мають значний капітал, а ті, що здібні до швидкого розширення і збільшення темпів зростання доходів і прибутку компанії. Інтернет є щонайпотужнішою комунікаційною мережею між компанією і споживачем, і його уміле
вживання може вивести фірму на абсолютно новий етап існування.
   Інтеграція бізнесу і інформаційних технологій може значно розширити спектр послуг фірми, які вона може надавати. Крім того, корпорацію можна зробити розкрученою за порівняно невеликe плату.
   Пройшов той час, коли реклама в газетах, і пов'язані з цим витрати, гальмували розвиток нових проектів, і зараз практично не існує перешкод для реклами і просування будь-яких товарів і послуг.
    Погано це або відмінно, залежить від того, які товари і послуги нам продають. Необхідність додаткових досліджень економічної і підприємницької діяльності в області електронного бізнесу пов'язана з тим, що такі дослідження допоможуть розвитку перспективних і потрібних суспільству проектів, і навпаки виявлять злочинні і шахрайські проекти, яких зараз існує безліч.В Україні будь-який контроль традиційно не сприймається багатьма громадянами держави, і ця обставина породжує хаос і безлад в існуванні суспільства, у тому числі це стосується і електронного бізнесу.
   Дослідження діяльності компаній в Інтернеті дасть можливість правильно розділяти послуги, що надаються за допомогою електронної комерції, і вкаже подальший розвиток електронного бізнесу, який повинен досягти найвищим стандартам якості. І не даремно даним питанням займаються багато наукових установ, такі як Кельнський університет. За наявності високих технологій, електронний бізнес повинен мати схожу ефективність, що спостерігається далеко не завжди, і подальші дослідження сприятимуть кращому розвитку корпорацій, чия робота так чи інакше пов'язана з Інтернетом.


Ми в Facebook