kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Використовуємо форуми для швидкого старту

   Цей спосіб просування своїх сайтів досить трудомісткий, вимагає великих зусиль і починає працювати на повну потужність лише через декілька місяців, після початку.Проте, по ефективності просування сайтів він не поступається пошуковій оптимізації сайту і роботі з соціальними мережами.
   Отже, що таке форум? Це місце, де люди діляться своїми думками, шукають вирішення своїх проблем, допомагають іншим і просто спілкуються.Форумів - величезна безліч. На абсолютно різні тематики.Популярніші, менш популярні. Ми працюватимемо з крупними форумами.
   Плюси крупного форуму:
- Велика кількість відвідувачів;
- Широкий вибір тем для обговорення;
- Зручна система пошуку (як правило).

Мінуси:
- Жорстка модерація, що обмежує рекламу
- Різні обмеження для "новачків".

    Аби не розписувати довго теорію, відразу покажу декілька практичних прикладів використання форумів для просування своїх сайтів.
    Спершу покажу неправильну стратегію:
 1. Просуваємо англомовний сайт (блог) з рекламою медичних препаратів. На сайті 2-3 статті, і купа реклами.
 2. Реєструємося на будь-якому крупному форумі (мова форуму будь-яка).
 3. У першу ж рубрику форуму, що попалася, публікуємо нове повідомлення типу: "Класний сайт про пігулки. Знижки всім покупцям і бонуси відвідувачам".
 4. Декілька чоловік можуть зайти на сайт, але це будуть одиниці.
 5. Наш аккаунт на блозі блокується, повідомлення видаляється як спам.
 6. Все. Безвихідь. Треба починати спочатку.
    Все просто до неподобства і зрозуміло - так робити не треба.


   Тепер правильна, але не найефективніша стратегія.
 1. Просуваємо англомовний сайт (блог) з рекламою медичних препаратів. На сайті 5-10 статей, з ненав'язливою рекламою (в основному - текстові посилання в тексті повідомлень, плюс форма для пошуку і один-два невеликі банери). Статті написані самостійно, або дуже добре перероблені.
 2. Реєструємося на англомовних форумах медичної тематики ,форумах для вебмайстрів, форумах спонсорів, чия реклама стоїть на сайті.
 3. Знаходимо рубрику "СПАМ", або "РЕКЛАМА" на медичному форумі і розміщуємо там повідомлення англійською мовою типу: "Відкрився новий інформаційний сайт (блог) присвячений проблемам здоров'я ефективному використанню медичних препаратів і медичних новинок".
І ставите посилання на свій сайт.Кількість відвідувачів, що прийшли, залежить від того, на скільки цікава тема Вашого сайту (блогу), адже не обов'язково рекламувати сайт по медицині (неабияк всім обридлою). Є годинник, розведення коней, дресирування собак, робота в Інтернеті і тому подібне.
   Плюс в тому, що Ваше посилання не видалять, а аккаунт не заблокують, оскільки Ви не порушуєте правил форуму і розміщуєте рекламне оголошення у відповідному розділі.
   Крім того, з тематичного форуму до Вас прийдуть відвідувачі, що цікавляться даною тематикою, а це потенційні покупці рекламованих товарів або послуг.
 4. Далі, на форумі для вебмайстрів, знаходимо розділ типу "Оцініть мій сайт", або "Просовуваємо сайти", або щось схоже. І розміщуємо оголошення англійською мовою типу: "Зробив свій сайт на тему здоров'я, медицина і тому подібне Погляньте, як вийшло?
Чи добре підібрані кольори, як шапка, дизайн в цілому? Якість матеріалів нормальна?" Ну і так далі - просите аби Ваш сайт оцінили.
   Люди також зайдуть на сайт. Але це не цільові відвідувачі. На рекламу вони клікати не будуть. Але вони зможуть реально дати Вам пораду з поліпшення сайту. Плюс -посилання з популярного форуму додасть Вам ваги.Ну і лічильник відвідин приємно розкрутиться. Знову ж таки, Ваш аккаунт не видалять, і посилання збережеться.
   Аналогочно на форумі спонсора. Пишете, що рекламуєте його на такому-то сайті і просите оцінити. Результат - приблизно як з дизайнерськими форумами.
 5. Повторюємо то-ж саме на інших форумах і блогах по відповідних тематиках.Пишемо короткий опис свого сайту і посилання.Стратегія ця витратна за часом, але результат приносить.До речі, цей блог я просуваю у тому числі і так.
Ну і найправильніша, на мій погляд стратегія.
 1. Просуваємо англомовний сайт (блог). Просто для ясності. Можна і україномовний, тоді реєструватися будемо в українських форумах. Тематика сайту заздалегідь не визначена (і самого сайту ще немає).
 2. Знаходимо популярний форум з великою кількістю відвідувачів. Тематика форуму - будь-яка.
 3. Реєструємося на форумі.
 4. Вибираємо декілька найбільш популярних розділів даного форуму, де створено більш всього тем.
 5. Знаходимо найпопулярніші теми в цих розділах.
 6. Читаємо, що люди пишуть по темі, залишаємо свої осмислені коментарі. Знову ж таки, добре для цих цілей личать пости типу "Оцініть мій сайт".
 7. Протягом декількох тижнів або навіть місяців регулярно заходимо на форум і залишаємо свої повідомлення, коментарі ,але жодних посилань на свій сайт.
 8. На різних форумах по різному, але в середньому, більше 100 повідомлень - вже не новичок. І до тем такого учасника форуму вже прислуховуються. Його посилання на сайт виглядає вагоміше ніж від користувача з 1-2 повідомленнями. Крім того, дата реєстрації також має свою роль. Чим старше аккаунт, тим він солідніше виглядає. Ось чому я говорив про місяці перед тим, як тема реально запрацює.

 9. Набравши для солідності повідомлень, приступаємо до акуратної реклами.
 10. Знову повертаємося до популярних і обговорюваних тем. Тобто таких, де відповідей більше десяти. Читаємо повідомлення, краще всього якщо це прохання допомогти знайти щось або в чомусь розібратися.Знаходимо потрібну інформацію. Робимо сайт (блог) по цій темі. Розміщуємо на ньому окрім реклами спонсорів (бажано тематичних, але можна і AdSense) детальне вирішення проблеми, яку шукали на форумі.Потім робимо відповідь на форумі типу: "Я б запропонував таке рішення: ... (тут описуємо коротко вирішення проблеми) ...
Детальніше описано тут (і даєте посилання на свій сайт).
 11. Таким чином Ви рекламуєте свій сайт
- маючи солідний "авторитет"
- допомагаючи людині вирішити проблему
- отримуючи вдячних відвідувачів
   Чому важлива саме популярна тема? Потім що окрім топікстартера її прочитають і більшість тих, хто вже дав відповіді, і багато у кого виникає аналогічна проблема.
    Повторюся, спосіб трудомісткий, тривалий, але гарантовано дає Вам цільових відвідувачів.А якщо форум популярний + розділ популярний + тема популярна, то відвідувачі Вам забезпечені на довго.
   На додаток, добре ще давати відповіді на питання по цьому посиланню. Щось уточнювати, давати нові посилання.Але це вже деталі. Залишимо їх для розвитку Вашої власної фантазії.


Ми в Facebook