kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Введення у вендинг

   У 90-і роки в Україні з'являється багато нових явищ:Інтернет, стільниковий зв'язок і вендинг-бізнес. Правда, якщо з Інтернетом і мобільниками ми не дуже відстали від заходу, то ось з вендингом запізнилися на цілих 100 років! За цей час в США, Канаді, Японії торгівельні автомати стали абсолютно звичними і навіть буденними явищем. У нас же - навпаки: поява нової серії автоматів викликає бурхливий захват в населення, що обіцяє високі прибутки вендинг-бізнесменам. Все нове українському покупцеві в радість. А нового у вендингу буде ще дуже багато.
   Отже, 20 вік в Україні ознаменувався зародженням нового перспективного вигляду бізнесу - вендинг-бізнесу. Він приніс великі прибутки його починальникам, стабільно високі прибутки більшості з продовжувачів. І в даний час вендинг-бізнес - це бізнес з великої букви.
    Настав новий час - час торгівельних автоматів. У Японії, США і низці інших країн кожна п'ята (!) покупка здійснюється через торгівельні автомати. Торгівельні автомати скрізь - від парковки до магазину - це сервіс, товари, послуги. Торгівельні автомати в розвинених країнах приносять їх власникам мільярдні (!) прибутки. Загальний світовий зворот через торгівельні автомати складає багато десятків і сотні мільярдів доларів.

Чим обумовлений стрімкий розвиток вендингу по всьому світу?

    Приносячи 300-500% прибутків річних з вкладених засобів, торгівельні автомати за свій термін служби окупають себе 30-40 разів. Факт.Щодня в світі з'являються тисячі нових торгівельних автоматів. Все що може продавати людина - може продавати і машина. Крім того, на відміну від звичайного продавця торгівельні автомати - однаково «ввічливі» зі всіма. Автомати не «хворіють», не відпочивають, іншими словами - працюють 24 години в добу. Кавові автомати радують багатьох і багатьох покупців по всьому світу.
   І в Україні з кожним днем стає все більше всіляких торгівельних автоматів, з кожним днем зростають продажі через них. Звичайно, наша країна розвивається в цій сфері декілька повільніше, ніж зарубіжні держави, але в цьому і полягає перспектива даного бізнесу: постійний розвиток, постійна робота, постійний прибуток. До теперішнього часу вже сформувалися правила вендинг-бізнесу, закони успіху.
    Наша енциклопедія буде корисна всім тим, хто збирається відкрити для себе новий напрям в бізнесі, обладнати торгівельну площу, зробити невелике, але перспективне капіталовкладення. Вендинг-бізнес в Україні лише зароджується, і саме ви можете зайняти лідируюче положення в своєму місті, регіоні.
Vend- (від латів. vendere - продавати). Vending - торгувати, продавати (на роздріб). Слово вживається для позначення роздрібної торгівлі, переважно за допомогою вуличних торговців. Як товар, що продається, може використовуватися всіляка продукція, в основному не дуже велика за об'ємом, розміру - сигарети, напої, журнали, цукерки і ін.


Ми в Facebook