kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Ваш сайт - ваша фірма

   Інтернет-бізнес унікальний тим, що він міжнародний. Якщо Ви заснували україномовний сайт, то все населення планети, що говорить українською мовою, вважається Вашими відвідувачами.  
   Сайт можна розглядати не лише як торгівельний майданчик для власних і партнерських товарів. З будь-якого створеного сайту можна виділити приблизно 5 напрямів прибутку:

1. Продаж власних цифрових продуктів.

2. Продаж партнерських цифрових товарів.

3. Продаж сайтів всім, хто має проблеми в їх створенні.

4. Продаж рекламних місць.

5. Здача в оренду розкрученого сайту.


1. Реалізація власних цифрових товарів. Класичний варіант заробітку для творчих людей. Аналізуйте свої інтереси, шукайте в них те, що може реалізовуватися і починаєте це продавати.  

2. Продаж партнерських продуктів. Якщо Ви не хочете або не можете напружуватися із створенням власних товарів. Реєструйтеся в партнерській програмі і займайтеся лише розкручуванням і продажем партнерських товарів.

3. Продаж сайтів тим, хто відчуває труднощі в їх створенні. Створювати сайти не набагато складніше, ніж користуватися комп'ютером. Але ажіотаж різних студій, які хочуть близько 1500 доларів за сайт, у багатьох людей викликають страх навіть почати займатися цим. А даремно. Прибуток від такої діяльності значний, а оволодіти всім цим під силу будь-кому.

4. Здача в оренду вже добре розкрученого сайту. Новий, дуже перспективний і досить зручний метод заробітку. Сенс такий: Ви створюєте сайт на комерційну тему, розкручуєте його в пошукових системах і за певну суму здаєте в оренду комерційним фірмам. В той же час сайт так і залишається Вашим, Ви можете регулярно і стабільно його розвивати і знаходити вигідніших партнерів.

5. Продаж на сайті рекламного місця. Застосовується, як правило, на крупних порталах, але невеликі спеціалізовані ресурси також можуть заробляти дуже непогані гроші.

  На закінчення хочу відзначити, що Ваш сайт - це Ваша фірма, яку Ви можете організувати з найменшими витратами, а ось прибуток у неї може бути зовсім чималим і по зворотах перевищувати деякі оффлайнові організації.

 

Ми в Facebook