kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Вартість сайту. Дорожче або дешевше?

   Вживання при розробці сайту складних технологічних рішень набагато вигідніше, ніж простих, не дивлячись на  їх відносно високу вартість! Вибравши для створення свого сайту дешевший проект, можна куди більше упустити масу наявних можливостей на обслуговуванні, можливостях подальшого розвитку і просуванні. Ми, розумні люди завжди прагнемо вибирати якісніший товар, знаючи, що жадний платить двічі.
   Наведемо приклад. Передбачимо, вам потрібно створити сайт. Визначившись з дизайном, вибрали надійних виконавців із власними вимогами до сайту, ви плануєте вартість проекту. Порахуйте: скільки у вас розділів і сторінок, скільки потрібно розмістити матеріалу і, виходячи з цього, ви виберете найдешевше рішення із запропонованих на ринку. Здавалося б логічно? Тоді приклади:допустимо вийшло, що на вашому сайті має бути 50 сторінок  тих, що містять в собі важливу інформацію про вашу діяльність.Для розрахунку вартості в нашому прикладі візьмемо найнижчі з цін, що існують на ринку, - приблизно 20 доларів за одну сторіночку. При такій ціні за створення цих 50 сторінок сайту вам доведеться заплатити 1000 доларів. Плюс вартість розробки структури сайту і його дизайну, яка в ці гроші не входить. А якщо додати до цього вартість розробки маркетингової стратегії і пошукового просування, ціна збільшиться ще більше.
   Але що ж робити якщо вам необхідно не 50 сторінок а наприклад 100, 200? Або ви хочете аби інформація на вашому сайті постійно оновлювалася, але не хочете постійно за це платити?
   Студія ITB пропонує сучасне технологічне рішення - установка системи управління сайтом і автоматизація сайту. Завдяки цьому ви матимете можливість самі управляти кількістю і наповненням сторінок на Вашому сайті! Вам здається це  складно? Зовсім ні. Система управління проста у використанні - вставляєте (введіть) текст і натискуєте кнопку "опублікувати". І оформлена сторінка на вашому сайті! Хочете 100 сторінок, хочете -  1000. І найголовніше - для вас це зовсім безкоштовно. "Зіпсувати" дизайн вашого сайту ви не зможете - система управління вам не дозволить. Так само Вам не доведеться знатися на структурі файлів, посилань і директорій сервера - система все це зробить за вас! Не потрібні ці сторінки або потрібно щось виправити? Видаляйте або виправляйте - у вас є система управління сайтом!
   Зараз всі сайти, що розробляються професіоналами, будуються на основі тої або іншої системи управління сайтом. На ринку представлена велика кількість CMS, що розрізняються можливостями, складністю використання і швидкодістю. Вибрати ідеальну для певного завдання - справа професіоналів.
   Допустимо ви замовили і отримали недорогий сайт, але як оновлювати на ньому інформацію і хто здійснюватиме його підтримку?У вас часто виникає необхідність вносити зміни в структурі сайту, розміщувати на сайті новини і анонси, оновлювати прайс-листи або каталоги продукції, інформувати своїх клієнтів про нові товари і послуги, збирати з вашого сайту статистику і проводити опити відвідувачів? Ваш сайт повинен постійно «жити» і працювати з клієнтами! З цієї причини і існують послуги з "підтримки" сайту. Як і в попередньому прикладі, візьмемо мінімальні ринкові ціни - 50 доларів в місяць. Це шістсот доларів в рік,  адже хороший сайт створюється на багато років! І ця сума не включає щоденного оновлення контента. Але це ще не все - вам доведеться додзвонюватися, обмінюватися документами і контролювати виконання, проводити оплату. Ні про яку оперативність і незалежність мови не йде.
   Але є інше рішення - Студія «Інформаційні технології бізнесу» створить для вас повністю автоматизований і керований проект з єдиною системою управління сайтом. При цьому Ви отримаєте можливість управляти всіма розділами сайту і їх структурою - новинами, анонсами, інформаційними розділами, каталогами продукції, сторінками описів товарів, прайс-листами, бібліотеками файлів і зображень. Зможете  розміщувати на своєму сайті і редагувати  різні дописи клієнтів, системи "питання-відповідь" і  багато що інше! І все це в єдиній зручній системі і можливістю управління  з різних комп'ютерів, з офісу або з будинку різними співробітниками. Тепер ви можете працювати дійсно оперативно і за ці можливості вам не потрібно щомісячно платити! І чим досконало і зручніше (для вас і ваших співробітників) CMS, тим більше можливостей ви отримаєте.

Пару слів про просування

   Одним з найважливіших етапів розкручування сайту або його пошукового просування є індексація сайту пошуковими системами. Без хорошої індексації зусилля і витрати на просування можуть зійти нанівець, а це від 300 до 3000 доларів щомісячно залежно від тематики. Як забезпечити хорошу індексацію сайту? Тут Вам теж допоможе CMS, в яку ми можемо вбудувати модулі, що допомагають просуванню вашого сайту, що не лише значно підвищить ефективність просування але і понизить, кінець кінцем, його підсумкову вартість.
   Що ж у результаті? Робити свої сайт дешевим або сучасним і технологічним? Вибір за вами. Ви можете зробити ставку на дешевизну, але ми все ж рекомендуємо вам при створенні сайту звернутися до професіоналів!

Ми в Facebook