kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Упаковка, як елемент маркетингу

   Функції сучасної упаковки значно розширилися. Сьогодні красива упаковка - це хороша реклама, спосіб привернути увагу клієнтів, створити позитивні емоції і збільшити впізнанність Вашої продукції.
   Хорошому маркетологові відомо, що в умовах жорсткої конкуренції сучасного ринку, упаковка - це не просто захист продукції від пошкодження, але і один з найдієвіших засобів, спонукаючих потенційного покупця віддати перевагу саме Вашої продукції. Отже, рівень продажів багато в чому залежить від того, які емоції викликають зовнішній вигляд упаковки, ярлики і етикетки. Це особливо важливо для товарних груп FMCG (товари широкого вжитку), які покупець вибирає серед аналогічних продуктів, що стоять на одній полиці в супермаркеті.

 

Мета виправдовує засоби

   Багаточисельні дослідження показали, що споживачі схильні вибирати товари в привабливішій упаковці (кольори, дизайн, якість паперу і інших матеріалів), тому маркетологи точно знають: красива обкладинка виправдовує вищу ринкову ціну продукту. Для самих же виробників «ціна питання» ще вища, тому на упаковці не економлять.
   Для компаній, виробничий профіль яких - упаковка і пакувальні матеріали, кредо «індивідуальний підхід до кожного клієнта» не пустий звук, а частина професійної діяльності. При роботі із замовником потрібно в першу чергу враховувати рід його діяльності, тобто сам продукт, який потрібно «упакувати». Продукти харчування, косметичні засоби, побутова хімія: різні завдання - різні рішення. Всі ці продукти не кладуть в один пакет навіть в супермаркеті - це правило. Крім того, важливо враховувати побажання клієнта, його місце на ринку, фінансові можливості.

Замовити або упаковувати самостійно

   З таким питанням стикаються більшість виробників товарів. Пакувальне устаткування можуть дозволити собі не всі компанії. Українська лінія без монтажу обійдеться в 200 грн. Таку ж суму доведеться заплатити за монтаж і налаштування. Разом, 400грн. Експлуатаційні витрати більшою своєю частиною складаються з оплати праці співробітників, яку обслуговуватимуть дане устаткування. Крім того, необхідно враховувати, що завантажити виробничу лінію на 100% практично неможливо.
   Для невеликої кондитерської фабрики власний фантик може стати «золотим». Для компаній з постійним товарообігом будівництво власного пакувального виробництва може бути доцільним. Тоді є сенс шукати постачальників на порталах бізнес для бізнесу, уточнювати технічні характеристики, обговорювати необхідні умови і прийняти остаточне рішення: самі або «під замовлення». Багато виробників віддають виготовлення упаковки на аутсорсинг і зосереджують свою увага на головному - на продукті.
   Мало мати хорошу друкарську машину. Виробництво упаковки - технологічний процес, який, як і будь-який інший, вимагає професійного підходу і кваліфікованих кадрів.Ми в Facebook