kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Цікавий бізнес в інтернеті

   Сьогодні багато країн, та і вся світова економіка знаходиться в глибокій кризі, стан "здоров'я хворого" експертами оцінюється як украй важке, закриваються, зупиняються ще недавно потужні підприємства, могутні банки, зростають інфляція, ціни, люди втрачають роботу, засоби існування, грунт під ногами.
   Ті ж експерти говорять, що ЄДИНА індустрія, якої не торкнулася горезвісна криза, - це ІНТЕРНЕТ. Він живе, працює і розвивається за своїми законами. Більш того - число користувачів щодня збільшується на 200.000 чоловік! Мережа постійно зростає, проникаючи у всі сфери нашого життя.  Люди живуть там, спілкуються, вчаться, одружуються, працюють, отримують зарплати, оплачують свої рахунки. Життя вирує, і звороти Інтернет - індустрії воістину гігантські! Йдеться про сотні мільярдів доларів!

   Зі всього вищесказаного виникає закономірне питання: чи можна використовувати всю цю могутність собі на користь? Чи можливо простому користувачеві, не програмістові і не комп'ютерному генієві знайти можливість заробляти  в мережі? І чи буде цей заробіток дійсно серйозним?
   Ні для кого не секрет, що пропозицій про заробіток в Інтернеті зараз настільки багато, здається, що це настільки просто і швидко, легко і доступно, що у новачка, що вирішив спробувати свої сили в цій сфері, може скластися вельми оманливе уявлення про реальну сторону цього процесу. Мов, все що йому потрібне - це вихід в Інтернет і 2 години вільного часу в день.
   Інтернет рясніє різними “заманухами”, “лохотронами”, партнерськими програмами, поштовими спонсорами, серфінгом, читанням листів, клацанням по засланнях, сплаченими переглядами  реклами і т.д  і тому подібне  Перераховувати всі пропозиції в цій статті не має сенсу.
   На перший погляд все дійсно просто і швидко. Але.
   Ніхто не говорить новачкові про те, що всі технічні моменти, які виникатимуть в процесі, а їх виникне невизначена безліч, йому доведеться вирішувати самому. Що через джунглі термінів, специфічних налаштувань, невідомих понять доведеться продиратися поодинці, набиваючи шишки, все осягаючи методом “тику”, спроб  і помилок.
   А коли щось не працює, десь глючит, в чомусь не так налагоджено, від всіх цих сервісів, каталогів, систем і від  того, що ось начеб все повинно працювати нормально, а насправді нічого не виходить, голова йде обертом. І сидить людина днями, по ночах, розбираючи ці завали, в очах рябить, а результат якщо не нульовий, то дуже не вражаючий!
   Це, звичайно, дасть неоцінимий і потужний досвід, але час, витрачений на цю науку, не поверне ніхто! А це,  як відомо, гроші! Рідко, коли доводиться стикатися з такими проектами, де тобі дійсно допоможуть і порадою  і справою. На форумах звичайно можна знайти певну допомогу, але коли на найважливіше для новачка питання відповідає який-небудь розумник з Інтернет - стажем в декілька років, між ними виникає м'яко кажучи, нерозуміння.
   Простій людині сленг Інтернету може вселити жах!  Як перевести  нетикет, флейм, модерація, ламер, контент, FAQ, SMTP, POP, MYSQL, PHP, Cookie, Proxy, Плагин, тизери, банери, таргетинг, CTR?! (І це лише початок!) У всьому цьому звичайно можна розібратися, благо Яндекс може допомогти розмовником. Але де ж простота, прудкість і легкість?
   Ну, а якщо   хтось  вирішив навчитися робити сайти і заробляти на них, то вчитися доведеться не місяць і навіть не рік. Тому що запустити сайт - це лише перший крок, зараз це зробити може і дитя. Сайт потрібно розкрутити. А тут існують такі поняття як розкручування, SEO, оптимізація, релевантність, ранжирування, видача в пошукових системах і так далі до безкінечності.
   Але і не в цьому, власне кажучи, заковика. Ніхто  і ніколи не дасть жодних гарантій того, що людина, що підписалася на яку - небудь  партнерку, або що бере участь в рефералці, що витратив силу-силенну часу, сил, нервів, та і інтернет-трафіку врешті-решт заробить на цьому якісь або гідні гроші.
   Звичайно, багато що залежатиме від індивідуальних здібностей новобранця, від його кмітливості, знань, старанності і посидючості. Від його прагнення і наполегливості. У всіх виходить по-різному. Хтось досягає справжніх вершин, ну а хтось сходить з дистанції, махнувши на все рукою, втомившись від безконечних перешкод, що виникли на шляху до інтернет-багатства.
   Яка ж запорука успіху для початківця інтернет-підприємця? Відповідь одна. Вірніше дві:
   Вірний вибір надійної компанії або проекту, з якими варто починати і розвивати свій бізнес в мережі.
   Грамотна і безперебійна підтримка команди і фахівців, мотивована на командну роботу і спільне досягнення успіху.
   Тут треба сказати, що зараз в Мережі існують  не лише фірми одноденки, в яких немає навіть зворотного зв'язку і якої-небудь адреси.  Існують декілька що дійсно працюють, реально приносять своїм партнерам гроші, моральне і матеріальне задоволення проектів. Ці компанії зареєстровані в офіційних органах, це по-справжньому потужні корпорації з власною інфраструктурою і стратегією розвитку.  Тут успішно працюють люди цілеспрямовані, націлені на результат, перспективу, успіх. Заставою процвітання бізнесу тут є командний підхід! Ці проекти діють за принципом структурного бізнесу, де основною причиною  успіху є взаємодопомога усередині мережі. Якщо заробляє твоя структура, та, яку ти створив, відповідно заробляєш і ти сам. Кожен спонсор або куратор зацікавлений в успіху свого партнера. Він зацікавлений в тому, що б навчити, розповісти, показати, проконтролювати і запустити бізнес тієї людини, яку він запросив. Взаємодопомога, Успіх і Винагорода взаємозв'язані! Це може називатися структурним бізнесом, мережевим маркетингом, та як завгодно! Але лише така система бізнесу показала свою доцільність і перспективу, це бізнес майбутнього, і світова фінансова криза це довела!
   На мій погляд, все це щонайкраще ілюструють вислови двоє  з багатющих людей світу: «Поки всі шукають роботу, по справжньому багаті  шукають і будують мережі .» Р. Кийосаки
  «В майбутньому залишиться лише дві сфери бізнесу - ті, хто в Інтернеті, і ті, хто вийшов з бізнесу .» Б. Гейтс
   Подумайте тепер - де перспектива, за ким Майбутнє? Все більше людей знаходять в Мережі свою нішу, можливість будувати свій бізнес і свою фінансову Незалежність. Вони більше не залежать від перепитій світової економіки і політики. Вони - Господарі свого життя!
   Співпраця з такими бізнес - проектами буде цікава кожному, хто знає, що це для кризи не лише спад, але і зародження нової формації, початок нової епохи!
   Для тих, хто вірить в себе і може використовувати ситуацію в свою користь, може заробити тоді, коли інші втрачають! Для тих, хто може вийти переможцем з цієї світової "коми", завдяки долі за те, що вона так вчасно надала йому цей шанс! Всі розсудливі люди зараз шукають в інтернеті спосіб заробити, тому що ця індустрія не звалилася від кризи, а навпаки, зростає і процвітає!  Пам'ятайте - йдеться про звороти в  трильйони доларів!
   Ви хочете взяти в цьому участь? Ви хочете не просто заробити в інтернеті, а розбагатіти?! Лише зараз Вам надається цей унікальний і єдиний шанс!
   На нашому сайті представлені два що реально діють інтернет-проекти. Ми не відніматимемо Ваш час різними порадами про те "як пережити кризу", "як стриматися на плаву", тут не буде психологічних рекомендацій, якихось статистичних викладень. Всю цю "воду" хай пережовують ті, хто як і все пливе за течією і чекає, коли смута закінчиться і у нього знову все стане добре. Нам чекати ніколи, наші бізнес-можливості саме зараз зростають як гриби після дощу!

МИ ПЕРЕВІРИЛИ НА СОБІ - БІЗНЕС ПРАЦЮЄ!

   І  напевно, найважливішим тут є те, що вкладення для старту тут мінімальні, в деяких випадках їх взагалі немає, можна почати бізнес безкоштовно! Ви можете заробити свої перші гроші легко і швидко! Можете з цими грошима перейти на якісно новий, глобальніший рівень. Можете почати вкладати в коштовні папери і отримувати прибуток від операцій на біржі, можете взяти участь в житловій програмі і заробляти на нерухомості по всьому світу! Ви все це можете! Перед Вами відкривається стільки всього! Наші програми діють як різні проекти, незалежно один від одного, але ми змогли об'єднати їх можливості в одну стратегію. Стратегію Бізнесу і Успіху! Починати заробляти можна послідовно, можна одночасно, можна відкрити для себе відразу два напрями. Ви скрізь досягнете успіху! Все залежить від того, які цілі і масштаби Ви перед собою ставите!
   Ми, команда фахівців, надаємо Вам постійну технічну підтримку, ми навчимо Вас, як обернути могутність інтернету в свою користь,  Ви з нашою допомогою зможете здійснити свої будь-які, найдавніші і навіть забуті мрії! З нами заробити може будь-хто! Єдина умова - це Ваше бажання і прагнення змінити своє життя! Почати діяти! Не сидіти склавши руки! І не боятися того, що незабаром Ваше життя остаточно і безповоротно зміниться! Звичайно в кращу сторону!

Ми в Facebook