kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

 Три дієвих методи, як відбити вкладені в сайт гроші

   Скільки коштує Ваш сайт? 10 тисяч? 20 тисяч? 100 тисяч? А скільки грошей він Вам встиг з цих вкладень повернути? Не замислювалися? А скільки відвідувачів побувало на вашому сайті за місяць, за рік? Навіщо було викидати такі гроші на вітер?
   Сайт повинен відбивати вкладені в нього гроші. І приносити прибуток.
   Прибуток він приноситиме в тому випадку, якщо Ваш клієнт знайшов Вас через інтернет. Як збільшити відвідуваність сайту і як зробити так, щоб клієнти Вам дзвонили? Варіантів декілька. Перший варіант- найпотужніший - реклама в Яндекс.Директ. Грамотно зроблений сайт і добре написане рекламне оголошення почнуть наводити до вас дзвінки.
   Другий варіант,триваліший, витратніший, але який може принести непогані результати. Це просування в пошукових системах.Це робота на майбутнє, на те, аби Ваш сайт був серед перших при будь-якому запиті, незалежно від наявності або відсутності оголошень в Яндекс.Директі.

   Варіант третій. Покупка реклами на генераторах трафіку (порносайти, варезники, файлопомойки). У цих випадках ефективність буде набагато нижча в порівнянні з варіантом 1 і 2, але теж дієво.
   Грамотно зроблений сайт + реклама через Дірект + просування + статейний маркетинг + трафік з генераторів = потік клієнтів. І обов'язково в кінці кожного місяця ретельна оцінка результатів. Тепер про місячний рекламний бюджет. Як завжди, спливає питання: скільки коштує? Можна сказати лише приблизно. Сильно залежить від сфери діяльності. Від 2000 гривень в місяць. Чи варте це того? Якщо врахувати, що прибуток з цих клієнтів може бути більше сотні тисяч, то відповідь позитивна. А уявіть, що якийсь відсоток стане вашими постійними покупцями товарів і послуг. Один раз роздобувши їх, ви зможете працювати з ними довший час! Причому рекламу необхідно вести весь час, аби розширювати круг впливу і бути мало залежним від таких явищ, як сезонність, кризис і так далі.  

Успіхів вам і великої кількості клієнтів!

 

Ми в Facebook