kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Що заважає нам почати свій бізнес

   Більшість з нас хочуть заробляти гроші, але по тих або інших причинах не можуть це робити. Ми зациклені на основній постійній роботі і, начебто, нас все влаштовує.
    Що заважає? Що нас зупиняє?
    По-перше, це - ризик. Не кожен готовий на ризик. Вам є що втрачати? Ви готові ризикувати? Від відповіді на це питання залежить, чи доб'єтеся ви успіху. По-друге, це відсутність засобів. І начебто готові йти на ризик, але нема з чим. Квартиру не продаси - сім'я, машину теж - що тоді взагалі робити.І перша і друга причина мають місце бути, але головне, що нас зупиняє інше - боязнь відповідальності.
   Як Ви думаєте, чому лише 10% людей на землі обіймають керівні посади і заробляють гроші? А тому, що вони дійсно хочуть заробити багато грошей. Тому, що ці 10% готові брати на себе відповідальність, всі інші можуть говорити «так», але насправді це перечитиме внутрішньому Я. Ми не готові брати відповідальність за себе, сім'ю, найнятих робітників.
   Якщо Ваша проблема все ж проблема номер два, то все набагато простіше, причому, звертаю вашу увагу, що це проблема озвучується як найбільш поширена. Створити бізнес з нуля можна і зараз (всупереч тому стереотипу, що з нуля можна було створювати в кінці дев'яностих, зараз вже пізно).
   Я можу сказати одне: як і в 90-х, так і зараз бізнес можна побудувати і без особливих вкладень, головне вибрати правильний напрям. Зрозуміло, потрібно мислити глобально, ставити перед собою амбітні цілі (і це правильно), але якщо Ви захочете створити федеральну мережу з продажу аудио-видео-бытовой техніки без достатніх вкладень (десятки мільйонів доларів) почавши розвиватися з маленького магазина в 35 кв.м., Ви нічого не досягнете. Якщо Ви без достатніх засобів відкриєте салон мобільного зв'язку, Ви спочатку програєте таким гравцям, як «Євросєть», «Менс» і іншим. Чому?
   Не тому що власники цих мереж розумніші за вас, а тому що вони, заслуживши на ринку на певний статус, отримують свої ціни і бонуси на товар, вони можуть без проблем відкривати по 3 салони щодня, при цьому закриваючи приблизно таку ж кількість (неофіційне зведення).
   Зараз величезна кількість незайнятих ніш, для старту використовуйте їх, а головне - починайте займатися перспективним бізнесом. Украй безглуздо говорити: я відкрию рундук, зароблю грошей і займуся чимось серйознішим. Цього не буде ніколи. Дрібний бізнес, так званий ринковий або совковий таким залишається назавжди. Це не означає що в цьому бізнесі ви нічого не заробите (я зовсім не знаю, скільки ви хочете заробляти), це означає, що такий бізнес схильний до максимального впливу зовнішніх чинників.
   Що таке перспективний бізнес? Візьмемо, наприклад, клінінг (професійне прибирання). Величезна індустрія, що розвивається в Україні досить стрімко (зростання ринку - 500% в рік).
   Це перспектива. Я завжди розповідаю, що для старту клінінгового бізнесу може бути достатнь 4.5 тис.грн. - наді мною сміються і махають рукою. Що зупиняє цих людей? Швидше за все, недостатня віра в себе.
   У Вашому регіоні щось не розвинене або розвинене слабо - вивчайте ринок і рухайтеся в цьому напрямі, але почніть з мети, почніть з того, чого ж ви хочете зрештою. Обов'язково оцініть ваші можливості, оцініть, чи готові ви «витягнути» цю роботу.
   Так само є можливість втягнутися в Інтернет бізнес. Створити свій бізнес в мережі варто 200 у.е. за сайт + 300 за розкручування сайту. Хоча якщо не квапитися і затягнути цю справу приблизно на місяць. То можна самому створити свій сайт. Повірте, це не важко html- мову, на якій пишуться прості сайти можна вивчити за місяць. Таким чином, Ви заощадите 200 у.е.
   Але після створення сайту виникають проблеми і багато зайвих питань. Але вирішити їх вам допоможуть на форумах для web-мастерів. Так, що якщо починати свій бізнес в мережі з нуля у Вас піде приблизно чотири - вісім місяців. Все залежить від того, скільки часу ви присвятите цій справі. Але повірте, це того варте. Інтернет може прогодувати  кожного, хто бажає. Головне знати, що почому і рубати фішку.
    Лише не забувайте підприємництво - це не лише ризик. Не лише відповідальність, повірте, це захоплює. Так от ця деяка свобода забезпечує те, що Ви самі можете працювати деякий час на ентузіазмі (зрозуміло, отримуючи гроші «на життя»), Ви можете залучити таких же однодумців.
   І найголовніше - не читайте книг з назвами типу «Як відкрити свій бізнес», «Як стати багатим, працюючи сам на себе». Це книги не несуть жодного практичного навантаження. Вони написані, аби їх купували, а не для того, щоб Вам допомогти. Хоча я рекомендую вам прочитати декілька книжок від Роберта Кийосаки.
   На моєму віку було безліч підприємців, які піднялися з нуля і стали успішними, були і ті, хто після невдалих спроб підприємництва приходили і влаштовувалися на роботу, у тому числі в мою компанію. Я бажаю вам успіхів в будь-якій справі, якою ви займаєтеся! Підходіть до будь-якої справи з душею і у вас неодмінно все вийде!
  Головне не здаватися і йти вперед.


Ми в Facebook