kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Робота в Інтернеті

   Питання : «Чи можна заробити в Інтернеті?» є досить безглуздим по суті оскільки весь цивілізований світ вже давно заробляє. Правильніше було б запитати на чому можна більше заробити на даному етапі розвитку економіки. Ми живемо під час смуги економічного спаду. Продажі впали, а значить автоматично впав заробіток на рекламних компаніях .
   Значить, займаючись продажами товарів, послуг або ж беручи участь в рекламних компаніях маловірогідно, що вдасться заробити серйозні гроші.
   Є ще заробіток в казіно, букмекерських конторах, форексі, але не маючи чіткої системи(математично розрахованою) Ви програєте.
   Розглянемо форекс. В принципі це також рулетка: вгадав не вгадав, оскільки законів світового руху грошей не знає ніхто. Але тут є один важливий момент: можна встати по іншу сторону. Не грати і програвати на форексе, а зайняти сторону тих, кому люди програють і таким чином запрацювати.
   Суть системи: коли Ви заходите грати на Форекс з невеликою сумою, вам пропонують надати кредитне плече тобто фінансова група дає вам гроші під відсотки, аби ви могли купити або продати лот з валютою на біржі. Далі, скажемо ви не вгадали виросте валюта чи ні і гроші втрачені, скільки вам дозволять програти? Не більше внесених вами грошей, а фінансова група поділить ваш програш з Форексом. Далі, скажемо ви вгадали(виграли),тоді фінансова група бере з вас маржу за наданий кредит(плече), тобто вона заробляє при будь-якому варіанті розвитку подій.
   Правда хороший варіант заробітку ? Він безпрограшний. Тому я заробляю з тими, хто заробляє, а не ризикує. Компанія EuroStar Group Ltd вкладає гроші інвесторів до маржинального фонду який здійснює операційну діяльність за поданням кредитного плеча для клієнтів Брокерських Компаній на фінансових ринках. Це і є справжня робота і заробіток в інтернеті.
   В житті кожна людина сама приймає рішення, що йому добре, а що погано і потім життя у нього і складається згідно прийнятого рішення. Не треба нікого винити в тому, що щось не вдається, свого часу ти сам вибрав цю дорогу.

Успіхів Вам і хороших грошей для гідного життя.Ми в Facebook