kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Робота рекламного  агенства

   Рекламним агенством використовується безліч прийомів і способів просування товару. Один з них рекламний щит - конструкція розміром 3х6, встановлюється вподовж доріг. Є ефективним засобом зовнішньої реклами, що доносить інформацію до будь-якої людини. Разом з щитом, застосовується розтяжка над дорогою. Така реклама особливо хороша для закладу, що відкривається, або для повідомлення про розпродажу або знижку. Мають попит світлові короби (конструкції із зображенням, що підсвічуються зсередини) і неонові вивіски.
   Агенство може розмістити рекламні ролики на радіо або телебаченні, подати оголошення в ЗМІ. Їм підбирається той рекламний носій, який більше відповідає вашому покупцеві. Може займатися виготовленням аудіо і відео роликів. Агенство застосовує цілий комплекс заходів - BTL: стимулювання збуту, паблік релейшен. Проводяться промо-акції, що допомагають ознайомити з продукцією потенційного покупця. Тут важлива роль людини - промоутера, який прагне зацікавити людину даним товаром.

   Ефективному проведенню рекламної кампанії сприяють такі заходи, як розіграш призів, лотерея, дегустація, роздача товару для проби, роздача листівок, рекламних оголошень в метро, на вулиці, поряд з місцем продажу, дарунки і знижки при продажі.
   Будь-яка солідна компанія має свій сайт, що представляє її товари, послуги, історію і контактну інформацію. Цікава реклама в суспільному транспорті. З нею людині доводиться стикатися впродовж деякого часу, поки не доїде до потрібної зупинки. Така реклама має бути помітною, знаходиться на видному місці, бути лаконічною і такою, що запам'ятовується.
   Для успішної роботи компанії важливі її імідж, історія і мотиви. Вирішенням цих завдань займається PR, організовуючи зв'язок з громадськістю. Від професіоналізму вибраного рекламного агентства залежить успішність підприємства, його обличчя на ринку.

Ми в Facebook