kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Реклама в Засобах Масової Інформації

    Реклама в друкарських ЗМІ не заважає читачам і не дратує, як, наприклад, реклама в електронних ЗМІ. Середній покупець за тиждень бачить близько ста рекламних блоків, а читає за цей час всього 1-3 модулі. Реклама в пресі може дозволити собі бути набагато інформативніша, ніж реклама в електронних ЗМІ і утримувати увагу набагато довше. Рівень запам"ятованості реклами при 100 GRP на телебаченні складає 4%, тоді як в пресі 11,5%, причому спостерігається вищий рівень розуміння рекламного повідомлення. Не варто забувати і про те, що на селі телеканали можуть не прийматися або прийматися не всі, Інтернет присутній в 2-3% населених пунктів. Рекламу в пресі умовно можна розділити на дві групи: рекламні оголошення і публікації оглядово-рекламного характеру, до яких відносяться різні статті, репортажі, що несуть інколи пряму, а інколи непряму інформацію. Для проведення рекламної кампанії в пресі необхідно чітко визначити її цілі і залежно від цього вибирається видання, об'єм і інтенсивність рекламування. Для того, щоб вибрати видання для публікації реклами, необхідно чітко уявляти собі цільову аудиторію, на яку буде направлено дане оголошення. Це значно скорочує витрати.

   Де краще розміщувати рекламний макет? Абсолютно вочевидь, що для журналів найбільшим рейтингом володіють обкладинки. Причому не лише перша і остання, але і 2 і 3 сторінка обкладинки. Природньо, це найдорожчі місця журналів. Вважається, що рекламний макет доцільніше розміщувати справа вгорі...
   Це пояснюється тим, що погляд читача зазвичай ковзає зліва направо, внаслідок чого правій сторінці приділяється більше уваги. Далі пріоритети розташовуються в наступному порядку: верхня ліва частина, нижня права частина, нижня ліва частина сторінки. Об'єм рекламного макету грає важливу роль в дії на читача. При цьому важливо враховувати, що смуги в журналі сприймаються в 4 рази слабкіше ніж смуга. Проте може бути не менш ефективні смуги, за рахунок яскравого і оригінального дизайну, що виділяється, хоча коштують зазвичай значно дешевше. Читач все одно зверне увагу на макет, і далі все залежатиме від інтенсивності рекламування.
   Реклама в такому ЗМІ, як телебачення, має свої переваги. Це, перш за все, неймовірно широкий обхват аудиторії, забезпечення уваги, різносторонність.
   Розміщення реклами в телевізійних ЗМІ можливо в різні тимчасові інтервали з використанням роликів різної тривалості під час програм різної тематики на різних каналах. Кінцевий вибір типу телевізійної реклами залежатиме від цілей рекламної кампанії.

Ми в Facebook