kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Прихована сила відгуку, про яку багато хто навіть не здогадується

   Про відгуки і їх значущість в електронному бізнесі написано дуже і дуже багато. Практично на кожному комерційному сайті зараз можна зустріти відгуки задоволених клієнтів, що скористалися тією або іншою послугою, пропозицією, або що просто купили товар, який ефективно впорався з рішенням покладеним на нього завданням.
   Це і не дивно, адже позитивні відгуки грають величезну роль в будь-якій сфері бізнесу. Починаючи від зростання продажів конкретного товару або послуги, і закінчуючи збільшенням числа підписчиків або кількості скачувань безкоштовної електронної книги.
   Але в цій статті я хотів би зачепити декілька іншу сферу, ніж просто прямі вигоди від умілого використання щирих відгуків в роботі кожного підприємця, і розповісти про іншу сторону медалі, яка ховається за всім цим блиском.

   Про що власне мова? Багато задоволених клієнтів, яких максимально задовольнила якість придбаного у Вас товару, як правило, присилають у Вашу адресу  слова подяки за виконану роботу, бажаючи нових творчих успіхів і процвітання.
   Інколи це декілька рядків без імені, інколи - ціла “стаття” з фотографією, повними контактними даними і аудіо файлом із записом голосу клієнта на додаток. Але не багато людей, що пишуть ці самі відгуки, знають, якою насправді величезною силою володіють прислані ними на адресу автора хвалебні слова.
   Уявіть на хвилину таку картину. Людина витратила купу сил і особистого часу на дослідження ринку, на збір необхідної інформації, на здобуття потрібних знань, досвіду і так далі, на те, аби відокремити все лушпиння від плевел, узагальнити і структурувати дані, що накопичилися, оформити все це в належний вигляд і представити в зручній для сприйняття формі. І все це ради максимальної користі і зручності для його майбутніх клієнтів.
   І ось тут, коли вся ця важка робота вже позаду, він виявляє в своєму ящику перший вдячний відгук задоволеного клієнта, який дякує йому за виконану роботу і виражає своє визнання за ту нелегку працю, яку він виконав, створюючи свій товар.
   Як Ви думаєте, що у цей момент відчуває автор? Що він випробовує, читаючи подібні слова? Природньо, лише позитивні емоції! Адже він отримав перше визнання своєї значущості, того, що його старання не залишилися не відміченими, і плоди його праці принесли людям реальну користь.
  Незнаю як іншіі, але особисто я після добрих слів в свою адресу, відчуваю виключно потужний заряд позитивних емоцій і енергії, які дозволяють мені творити ще з більшою силою, ніж раніше.
   Піднімаються настрій і працездатність, з'являється безліч відмінних ідей і тверде відчуття, що ти стоїш на правильній дорозі, і дійсно приносиш людям якусь користь.
   Деколи, навіть неможливо заснути від емоцій, що переповнюють тебе! Я це знаю не з чуток і говорю виключно виходячи з власного досвіду. У такі моменти, відчуваєш себе не скільки успішним підприємцем, скільки найщасливішою людиною в Мережі (і не лише в ній), якій удалося чогось добитися в цьому житті.
   Звичайно, таке буває не щоночі. :-) Оскільки, чим довше людина працює, і чим більше отримує в свою адресу утішних слів, тим менший ефект вони на нього надають. Але це зовсім не означає, що він не радий їх отримувати, навпаки, кожен одержаний від задоволеного клієнта лист викликає відчуття задоволення, і розцінюється як ще один доказ підтверджуючий заслуги автора.
   Тому я закликаю всіх: друзі мої, пишіть відгуки! Якщо Ви купили товар, скористалися послугою, що надавалася, підписалися на розсилку або електронний курс, відвідали семінар або просто викачали безкоштовну електронну книгу - напишіть свій відгук авторові, напишіть, що Ви про нього думаєте, які враження викликав у Вас його товар, чим він Вам допоміг і так далі.
   Це стосується не лише самих листів, які Ви можете прислати авторові, але і тих сайтів, де, наприклад, до статті або якої-небудь замітки можна додати свій коментар, проголосувати за неї, збільшивши тим самим рейтинг і так далі.
   Запевняю Вас, цими діями Ви лише допоможете людині, яка подобається Вам як автор, або до якої у Вас є хоч невелика доля пошани.
   Тому, ще раз: панове, будьте активні! Якщо Вам дійсно сподобався продукт, не радійте наодинці. Краще поділіться цим з кожним, і в першу чергу з тією людиною, чия праця принесла Вам певну користь і бажаний результат.

Ми в Facebook