kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Правильний вибір партнерської програми

   В даний час в Інтернеті багато різних партнерських програм. Кожен власник сайту може отримувати додатковий прибуток, просуваючи партнерські товари або послуги. Але проблема вибору партнерки актуальна зараз як ніколи. У статті Ви дізнаєтеся про рекомендації, дотримуючись яких можна визначити найбільш відповідну систему для власного проекту, з метою здобуття пристойних грошей.
   Отже, при виборі партнерської програми необхідно дотримуватися наступного:


1. Партнерський товар тематично пов'язаний з вашим проектом. Вибираючи продукт для просування на власному сайті, зверніть увагу, що тематика партнерського товару має бути взаємозв'язана з темою Вашого проекту в Інтернеті. Продукт повинен гармонійно вписуватися в інформацію, розміщену на сайті. Інакше, при рекламі продукту на сайті, тематика якого відрізняється від тематики проекту, заробити додаткових грошей Вам не вдасться.

2. Партнер впевнений про якість просувного товару. Це одна з найважливіших умов при роботі в партнерській програмі. Пам'ятайте, цільова аудиторія Вашого сайту довіряє Вам. Рекомендуючи неякісний товар, Ви втратите авторитетність в очах відвідувачів ресурсу і популярність Вашого проекту стане знижуватися. Просувайте лише товари, які дійсно корисні для споживача і здатні вирішити його проблему. До речі, рекламуйте продукт, який і Ви б придбали.

3. Партнерська програма володіє декількома товарами. Володіючи сайтом, Ви зможете рекламувати партнерський товар на сторінці проекту. Але один товар власника партнерки не забезпечить Вас пристойною сумою грошей. Реєструйтеся в таких системах, де багато товарів - ця обставина дозволить Вам отримати додатковий контент у вигляді описів продуктів, пов'язаних з інформацією проекту, і істотно збільшити дохід.

4. Партнер використовує в роботі якісні рекламні матеріали. Для просування продукту власника партнерської програми партнер повинен мати доступ лише до якісних матеріалів, службовців для реклами товару: тематичні статті, графічні банери. Дана інформація, розміщена на вашому сайті, має бути корисною для відвідувачів і збільшувати ефективність проекту в Мережі.

5. Аккаунт має професійний вигляд. Будь-яка партнерська програма є скриптом, який має бути зручним при роботі з ним партнером. Аккаунт партнера повинен виглядати професійно - необхідна присутність: розділу рекламних матеріалів, статистики переходів по партнерських засланнях, суми зароблених грошей, виплат по ним.

6. Скрипт партнерської програми пам'ятає відвідувача мінімум 6 місяців. Реєструючись в системі кожен партнер отримує заслання з персональним ідентифікатором. Вигляд заслання може бути різним, залежно від типу скрипту партнерки. Відвідувач, перейшовши по даному засланню, в своєму браузері залишає куку, яка є ідентифікатором партнера. Далі, система по куку визначить споживача, як Вашого покупця, якщо той оформить замовлення і сплатить товар, тоді на рахунок партнера поступить винагорода. Бувають випадки, коли відвідувач не відразу робить замовлення, а через деякий час. Якщо система пам'ятає відвідувача недовго, сповна реально, що Ваш ідентифікатор браузером споживача забудеться, навіть якщо він перейшов по Вашому засланню. Тому рекомендую працювати з сервісами, які запам'ятовують відвідувачів на 6 місяців і більше.

7. Комісійна винагорода не менше 15%. Ясно, що важливим чинником при роботі в партнерській програмі грає комісійна винагорода. Багато систем "виплачують" за проданий товар 15-25% і більше. Заробляйте з такими партнерськими програмами. Уникайте тих систем, що платять учасникам 10%. Хоча, спостерігайте за попитом продукту в Мережі. Якщо товар купується охоче, можна спробувати запрацювати на комісії в 10%.

8. Спостерігайте за діяльністю власника партнерської програми. Інколи відвідувач по вашому партнерському засланню виявився на міні-сайті власника сервісу, але замовлення не зробив відразу. Він підписався на безкоштовну поштову розсилку. Отже, отримує інформацію, де бачить рекламу товару з партнерським засланням власника проекту. Перейшовши по даному засланню на місце Вашого ідентифікатора запишеться ідентифікатор власника системи. Отже Ви втратите свій заробіток. Працюйте в системах, де їх власники у власних розсилках при рекламі товарів використовують пряме заслання.

9. Присутня можливість виведення будь-якої суми, зароблена в партнерській програмі. У Інтернеті працюють сервіси, де присутнє обмеження на суму для виведення зароблених грошей. Якщо партнер заробить суму менше, ніж мінімальний поріг для виводу, то він не зможе отримати гроші. Йому треба буде далі працювати для здобуття суми допустимої для зняття. Такі партнерські програми не використовуйте в роботі. Знаходіье сервіси, де немає обмежень на виведення засобів.

10. Виплати відбуваються раз на місяць. Знаходіть партнерські програми, власники яких виплачують зароблені гроші партнерам раз на місяць. У Мережі присутні партнерки, що роблять виплати разів в 3 місяці. Не використовуйте подібні сервіси в роботі. До речі, виплати повинні здійснюватися різними способами, наприклад, переклад на рахунок Webmoney або Rbk money.
   Тепер Ви легко зможете підібрати оптимальну партнерську програму для заробітку. Використовуйте приведені рекомендації при оцінці і виборі сервісу і Ви будете задоволені при здобутті комісійних. Успіхів!

Ми в Facebook