kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Правильний вибір хостингу

   Ясно, що для створення прибуткового бізнесу в Інтернеті необхідно робити сайт, який розміщується на сервері хостингової компанії. Проблемою багатьох підприємців стає вибір хостингу. Зараз в Мережі досить пропозицій по послугах хостингу, проте не всі вони якісні. Деякі пропонують велику кількість мегабайт на диску, безкоштовний трафік, але незрідка відбувається так - опис тарифного плану не відповідає дійсності.
   Сьогодні можна знайти хостинг з непрацездатною якою-небудь функцією. Також деколи спостерігається погана підтримка клієнта з боку хостера. Що робити новачкові? Потрібно знати певні правила вибору хостингу, тому що при непрацюючому якому-небудь скрипті успішний бізнес не побудувати.
   Отже, Ваш проект знаходиться весь час в розвитку, Ви часто застосовуєте скрипти. Проте, не всі скрипти на сервері хостера правильно працюють, причин багато, наприклад, не працює Крон. І служба підтримки нічим не допомагає, як би не настроїла ту або іншу функцію. Звичайно, для розробки прибуткового бізнесу необхідний хостинг, де сервер підтримує додаткові функції.

   Проблеми з хостингом бувають різного плану: не працюють додаткові функції, служба підтримки не відповідає тривалий час, не працюють скрипти, не повертають гроші. У Мережі можна знайти хостинги, де служба підтримки працює оперативно швидко, але певну функцію не вдається настроїти. Через це підприємцеві доводиться шукати новий сервер для свого проекту.
   Також присутні в Інтернеті хостинги, де не працює жоден скрипт, служба підтримки довго не відповідає, але присутня можливість повернення грошей. На вимогу клієнта вони гроші повертають, але лише суму, яка була на балансі у момент вимоги. Може статися так - користувач сплатив хостинг, протягом декількох днів пробував запустити скрипт, не вдалося, необхідний інший сервер, робить запит на повернення засобів, але суму повернуть не повністю.
   А можна зустріти навіть такі хостинги, які взагалі не повертають гроші. Окрім цього, велика незручність викликає веб-сервер-панель, де відсутня можливість завантажувати файли великого об'єму, погана обробка php-скриптів. Повторюю, після оплати грошей на місяць, навіть якщо Ви користувалися хостингом 3 дні гроші Вам не повернуть.
   Ось такі можна в Мережі Інтернет знайти хостинги. Але головною помилкою багатьох користувачів вважається те, що вони спочатку платять за хостинг і тільки тоді починають розміщувати сайт, виявляючи помилки з боку сервера. Деякі підприємці, вибравши хостинг невдало, продовжують шукати далі. В разі невдачі не сумуйте, знаходьте сервер, відповідний Вашим запитам.
   До речі, важливе правило: у описі технічної характеристики хостингу мають бути тестовий період або 100% повернення грошей. Тестовий період доступу на хостинг надається на 2-3 дні, протягом цього часу у Вас є можливість перевірити сервер на працездатність. Повернення засобів зобов'язане відбуватися протягом 5-7 днів. Ви обов'язково маєте бути упевнені як хостинг.
   У даній статті розглянуто питання, пов'язане з вибором хостингу. Вибираючи сервер, враховуйте його достоїнства і недоліки, обов'язково тестуйте хостинг і лише після цього робіть оплату, далі розміщуйте сайт. Пам'ятайте, від якості хостингу залежить прибутковість Вашого проекту в Мережі.

Ми в Facebook