kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Пошук матеріалів в інтернеті

   Зараз в інтернеті існує більше мільярда сайтів, з кожним днем і навіть часом їх стає все більше і більше. В кожного сайту своя спрямованість, але дублікати і конкуренти, є майже в кожного, а як же без, цього здорова конкуренція породжує розвиток ринку послуг. Як же у всій цій різноманітності вибрати той сайт, де інформація перевірена і авторитетна.

   Для цього можна перерити весь інтернет і на особистому досвіді сформувати ті сайти які найбільш адекватні, але це займе багато часу, а не у всіх він є. Що ж можу запропонувати? А запропонувати Вам можу - порівнювати інформацію отриману з 2-5х крупних інформаційних сайтів наприклад РБК NEWS, cNEWS і так далі, це якщо питання стосується звичайних новин, якщо банків і фінансів те banki.ru, якщо наприклад вас цікавить комп'ютерна тематика, то найбільш актуальний на мій погляд ixbt.com. Загалом, вибір за Вами і залежить він від ваших вимог.
   Можна розглянути блогосферу, це дуже важливий новинний і інформаційний розділ інтернету, багато людей ведуть свій блог, діляться особистим досвідом і враженнями, а так само формують огляди, софтвери, фільмів, ігор, бірж і так далі, тобто всього що може торкнутися їх життя і може бути цікаво Вам, як читачеві. Так само, практично в кожної крупної студії, компанії або організації, є свій блог або форум, де можна знайти багато цікавої інформації вже обговореною і розібраною відвідувачами. Так само, можна скористатися пошуком по блогах, такий пошук є як в Yandex, так і в Google, так само Ви там знайдете найбільш авторитетних блогерів, по рейтингу можна буде судити, на скільки цікаво вони пишуть і актуально.
   По своєму досвіду можу порекомендувати пошук від Yandex, але це якщо Ви плануєте шукати інформацію по Україні,Росії або регіонах, якщо Вам потрібні загальніша інформація то користуйтеся пошуком від Google, там в першу чергу дані заслань, а потім вже реклама, це дуже важлива відмінність від Yandex, оскільки Yandex в першу чергу просуває сплачені заслання і рекламу. Але вибір все одно за вами, по рейтингу україномовне населення віддає перевагу Yandex ніж Google, хоча не зрозуміло чому.
   На жаль, зараз в інтернеті так багато інформації, що її важко стало фільтрувати і сортувати, так само багато “качок”, тобто інформації яка не має  бути. По цьому гарантії немає, що Ви не нарветеся саме на “качку”.

 

Ми в Facebook