kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Поштова розсилка, як один з ефективних методів ведення онлайн бізнесу

   Якщо Ви ще не знаєте, розсилка є одним з найпотужніших, ефективніших і практично безкоштовних засобів створення і просування власного бізнесу в Мережі.
   Користь e-mail маркетингу оцінили вже давно, і тепер багато підприємців просто не мислять себе без цього. Зараз практично на кожному сайті можна побачити одну, а то і декілька форм підписки для збору e-mail адрес.
   Спершу давайте розберемося, які вигоди несе в собі поштова розсилка? Наприклад, новинна розсилка дає можливість відвідувачам вашого сайту не стежити за оновленнями ресурсу, і при цьому завжди бути в курсі змін, що відбуваються на ньому. Власникові сайту розсилка допомагає забезпечити наявність постійної аудиторії довкола проекту. Звідси стабільний інтерес до сайту, зростання його відвідуваності, велика віддача від розміщуваної реклами і так далі.

   Зараз аби завести розсилку, зовсім не обов'язково мати сайт. Досить зробити просту сторіночку з коротким описом вашої розсилки і повісити на неї форму підписки. Все!
   Але перш ніж її починати ви обов'язково повинні продумати всі деталі: про що ви писатимете? Як часто будете це робити? Яку назву для розсилки придумати? Де брати матеріал для публікацій? І так далі.
   Краще всього темою своєї майбутньої розсилки зробити ту сферу, в якій Ви краще всього розбираєтеся, і де вас сміливо можна назвати фахівцем. Так Вам легко буде випускати дану розсилку, а також розуміти інтереси і проблеми її читачів.
   Запам'ятайте, список Ваших підписчиків - найбільша цінність Вашого онлайнового бізнесу. Оскільки великий список імен і адрес лояльно налагоджених по відношенню до Вас людей, це дійсно скарб.
   Але врахуйте одну важливу річ - всі ваші випуски повинні нести в собі користь читачам і містити щось коштовне і безкоштовне. Інакше після масової атаки суцільною рекламою, Ваш список швидко зійде до нуля, бо рекламу ніхто не любить, і читати теж не хоче.
   Але якщо Ви даєте людям дійсно цінну інформацію, відповідно, вони будуть готові читати і ту рекламу, яку Ви НЕНАВ'ЯЗЛИВО додаватимете в свої повідомлення. Так Ви зможете набагато більше заробити і не розгубите своїх потенційних клієнтів. Природньо відгук від тематичної реклами, буде набагато вище, ніж від тієї, яка не збігається з напрямом Вашої розсилки. Не забувайте про цей момент.
   Для наочності наведу такий приклад. Скажімо, тема вашої розсилки «кішки і все, що з ними пов'язане». Значить, кожен Ваш випуск повинен містити корисну і цікаву інформацію про цих домашніх улюбленців: як за ними доглядати, яку породу краще вибрати, що робити, якщо вони захворіли т.д.
   У такій розсилці ви можете пропонувати своїм підписчикам придбати корм для кішок, ліки і іграшки для них, різні засоби гігієни і ін. Природньо, з кожного Вашого продажу Ви отримуватимете певний відсоток, якщо заздалегідь про це домовитеся зі своїми постачальниками.
   І така реклама виглядатиме як логічне доповнення до Вашої розсилки, як рекомендація з Вашого боку, а не як явне прагнення що-небудь продати і заробити на своїх читачах. А якщо Ви зумієте зарекомендувати себе як фахівця, людини якій можна довіряти, то Ваші продажі будуть ще вищі, адже люди прислухатимуться до Вас і зважатимуть на Вашу думку.
   Існує два види розсилок, які застосовуються в Мережі. Одні здійснюються безпосередньо своїми силами, за допомогою власного програмного забезпечення. Інші, використовують послуги сторонніх сервісів, які у свою чергу діляться на платних і безкоштовних.
   До найбільш популярних безкоштовних служб можна віднести три сервіси: Subscribe.ru, Maillist.ru і Content.mail.ru. Тут Ви без зусиль зможете відкрити власну розсилку, а також набрати значну кількість підписчиків за рахунок безкоштовної реклами вашої розсилки даними порталами.
   Також вам будуть доступні зручний інтерфейс для верстки ваших майбутніх випусків розсилки, особиста сторіночка автора і повна відсутність всіх проблем пов'язаних з питаннями доставки листів читачам.
   Але в безкоштовних служб є свої недоліки, а саме: немає можливості доступу до вашої бази підписчиків; ви не можете змінювати базу підписчиків, створюючи в ній нові списки; не маєте права розміщувати рекламу третіх осіб; не маєте можливості звертатися до кожного підписчика персонально по імені; поштова служба може вставляти власну рекламу у ваші випуски; весь ваш бізнес повністю залежить від стороннього сервісу, і у будь-який момент може завалитися з різних причин (полетів сервер, випадково порушили правило і так далі).
   Тому  встає питання: а чи виправдано ведення розсилки на безкоштовному сервісі з такою кількістю обмежень? Може краще на платній основі? Тоді буде можливість розпоряджатися базою підписчиків так, як цього душі завгодно: звертатися по імені, створювати нові списки, розміщувати лише власну рекламу і так далі і тому подібне
   Якщо цікава моя думка, то початкуючому підприємцеві, в якого немає сайту (або він є, але немає пристойної відвідуваності), краще починати з безкоштовної служби. По-перше, тому, що так ви не витрачатимете зайві гроші. А по-друге, за рахунок безкоштовної реклами вашої розсилки на популярному порталі з багатотисячною аудиторією, зможете в короткий час набрати достатню кількість підписчиків і почати свій прибутковий бізнес.
   А згодом коли розкрутитеся і встанете на ноги, відкриєте розсилку на платній основі. Передбачаю питання: а як же бути з тими, хто вже підписався, адже у мене немає доступу до моєї бази?
   Правильно, доступу немає. Але Ви можете через випуск своєї розсилки звернутися до її читачів з інформацією про те, що ваша розсилка більше тут виходити не буде, і їм треба перейти, наприклад, на ваш сайт і заново підписатися.
   Безумовно, всіх підписчиків ви не збережете, оскільки народ у нас ледачий і більше одного кліка робити не хоче. Але якщо ваша розсилка цікава і несе реальну користь її читачам, то більшість з них послухають Вас і зроблять те, що ви просите. А якщо за свої зайві рухи тіла Ви їм ще і платний дарунок запропонуєте безкоштовно отримати, то запевняю, це число буде ще вище!
   Тепер що стосується сторонніх сервісів, але вже платних. Яскравим представником даної категорії є служба поштових розсилок і розумних e-mail автовідповідачів SmartResponder.ru. Буквально деякий час назад вона зазнала зміни, і еволюціонувала до такої міри, яка і не снилася безкоштовним службам в самих веселкових снах.
   Плюсів і можливостей в Смарта стільки, що все і не перерахуєш. Тому, якщо у вас раптом виникне бажання познайомитися з даним сервісом ближче, прошу на їх сайт: SmartResponder.ru. Альтернативою ж цьому проекту, може служити спеціальний скрипт розсилки серії персоніфікованих листів “Поштовий дятел”.
   Загалом, з чого Вам починати (або розширювати) бізнес, вирішуйте самі. Я вам розповів про всі служби, і платних і безкоштовних і власних. Який інструмент виберете ви, залежить від вас і ваших можливостей. Але те, що відкриття власної розсилки вам необхідне як повітря, це точно!
   Тому не втрачайте час і приступайте до формування свого підписного листа вже сьогодні!

Ми в Facebook