kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Поради з вибору платного хостингу

   В даний час для багатьох інтернет-підприємців однієї з проблем вважається вибір платного хостингу. У Мережі багато компаній надають послугу хостингу, вартість послуги оренди дискового простору в кожної фірми своя, тобто ціни різні. У даній статті розглянемо поради з вибору сервера для розміщення сайту.

1. Наявність партнерської програми. Якщо компанія, що надає хостинг, серйозна і стабільно працююча, то для залучення нових клієнтів фірма повинна застосовувати партнерську програму. Користувач, що розміщує сайт на сервері фірми, може підключитися до партнерської програми і по своєму реферальной засланню залучати клієнтів.


2. Досвід роботи. Вибираючи сервер, дивитеся скільки років дана компанія надає послуги за поданням хостингу. Чим досвідченіша фірма, тим краще, оскільки нові створені фірми можуть надавати хостинг за привабливими цінами, через декілька місяців закритися, позбавивши тим самим деяких користувачів грошей, сплачених за хостинг.

3. Панель управління. Найважливіший інструмент який зобов'язаний надаватися хостером. Це спеціальний сайт хостера, на якому збирається інформація про сайт користувача. Володіючи панеллю управління, можна створити електронну адресу, припаркувати домен, прив'язати до хостингу основний домен, проглянути статистику і виконати інші операції.

4. Робота служби підтримки. Серйозний хостинг повинен підтримуватися стабільною службою, створеною для допомоги клієнтові. Перш ніж сплатити хостинг, поспілкуйтеся із службою підтримки, поставте їм декілька питань, зверніть увагу на відповіді, протягом якого часу були надані відповіді. Також взнавайте, чи надає служба підтримки допомогу в установці різних скриптів на сервер.

5. Багато тарифних планів. Кожному ресурсу в інтернеті потрібний певний тарифний план, наприклад, для сайту із статичних сторінок підійде легкий тарифний план, а для проекту, що працює на движку, необхідні серйозні серверні ресурси (perl, php і інше). Вибирайте хостинг, де великий вибір тарифних планів.

6. Безлімітний трафік. Будь-який проект створює трафік: український, зарубіжний і так далі. Інколи користувач замість свого сайту спостерігає сторінку хостера, де сказано, що сайт закритий із-за перевищення допустимого значення трафіку, також просять або сплатити перевищення трафіку, або перейти на інший тарифний план, який, як правило, дорожчий. Використовуйте хостинг, що надає необмежений трафік.

7. Створення піддоменів. Класний хостинг зобов'язаний надавати можливість створення будь-якої кількості піддоменів в зоні основного домена. Не застосовуйте в роботі хостинги, де присутня межа на число створених піддоменів, допустимий 5-10.

8. Утворення електронних адрес. В нормального хостера користувач може створити стільки електронних адрес, стільки необхідно для роботи його проекту. Хостинг, де є межа на кількість створених електронних адрес, малопридатний для побудови бізнесу.

9. Ведення статистики. Хостер повинен надавати користувачеві інструмент, завдяки якому можна простежити за просуванням проекту в мережі, особливо за його розвитком. Можна збирати відомості про основний домен, піддомени, обробляти балки помилок і багато що інше.

10. Парковка доменів. Розмістивши на сервері хостера сайт з власним доменним ім'ям, Ви можете також "прикрутити" до даного хостингу інші доменні імена, використовуючи ті ж можливості тарифного плану. Це дійсно корисна функція, застосовуйте її.

11. Резервне копіювання. Нагадаю, хостинг - оренда деякого дискового простору на комп'ютері хостера. Нічого вічного не немає. Може зламатися апаратура, також може статися збій програмного забезпечення. Для збереження даних необхідне резервне копіювання сайту користувача, таким чином без проблем можна відновити проект при якій-небудь поломці хостингу.

12. Збільшення дискового простору або зміна тарифного плану. Розвиток будь-якого сайту неминучий. Може статися так, що ресурсів тарифного плану просто не вистачить для проекту, необхідно збільшити число Мб за плату, або перейти на потужніший тарифний план.
   Зверніть увагу на дані поради при виборі платного хостингу. Упевнений, що вони неодмінно допоможуть Вам обзавестися якіснішим хостингом. Успіхів!

Ми в Facebook