kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Платні способи здобуття цільових відвідувачів на сайт

   Для розвитку проекту і створення прибуткового бізнесу в Інтернеті сайт потребує цільових відвідувачів - тих, кого цікавить інформація на ресурсі. Бажано для залучення цільових відвідувачів на сайт використовувати платні способи. Чому? Після проведення дій, пов'язаних з рекламою проекту, результат буде видний відразу - різко збільшиться відвідуваність ресурсу.
   Отже, найпоширеніші платні способи здобуття цільових відвідувачів на сайт:
 - Оптимізація сайту під пошукові системи. Багато інтернет-підприємців використовують пошукові системи для здобуття цільових відвідувачів. Необхідно грамотно оптимізувати сторінки сайту. Часто дану послугу замовляють у фахівця з seo-оптимізації, який за плату гарантує видачу заслань на сайт в першій десятці результату пошуку за ключовими словами.
   Контекстна реклама. Найпростіший і швидкий спосіб здобуття цільових відвідувачів. Підприємець працює з рекламною мережею для розміщення свого текстового оголошення. Оплата береться за відвідувача, що перейшов по засланню на сайт. У Рунеті найвідоміші рекламні мережі: Яндекс-Дірект, Adwords Google, Бігун. Вам необхідно придумати текстове оголошення, підібрати ключові слова, визначити ціну кліка.
   Поштові розсилки. Для реклами сайту вибирають такі поштові розсилки, тематика яких схожа з тематикою проекту. Для роботи застосовують текстові оголошення, статті. Текстове оголошення робиться так, щоб привернути увагу користувача для переходу по засланню. Стаття може бути як з відкритою, так і з прихованою рекламою. Відкрита реклама в статті - користувач на власних емоціях переходить по засланню, навіть деколи не читаючи текст. Прихована реклама - направлена на рекламування товару, у користувача з'являється бажання перейти по засланню для вирішення власної проблеми.
   Тематичні ресурси. Більшість ресурсів в Інтернеті надають місце на сайті під рекламу. Для реклами можна застосувати: текстові блоки, графічні банери, статті. Платять за час розміщення на тематичному ресурсі реклами - можна розмістити на добу, на місяць, інколи назавжди.
   У даній статті я розглянув поширені способи здобуття цільових відвідувачів на сайт. Використовуйте дані способи у власному бізнесі в Інтернеті і результат не змусить себе довго чекати. Збільшиться відвідуваність сайту і відповідно зростуть продажі. Успіхів!

 

Ми в Facebook