kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

П"ять порад для здобуття трафіку

   Для вас вже не є секретом що величезну роль для підвищення відвідуваності сайтів приділяють пошуковій оптимізації. Її головною особливістю є те, що алгоритм роботи пошукових роботів не розголошується. Тому, то що називають пошуковою оптимізацією, можна порівняти з ворожінням на кавовій гущі. Проте існує ряд пунктів які практично незаперечні в своїй важливості для успішності просування вашої компанії.
   Отже, що ж допоможе підвищити трафік з пошукових систем?

1. Ключові слова.
   Ключові слова- це фундамент блогів і веб-сайтів. Природно, що для кожного поста ви повинні привласнити лише одне ключове слово. Проте якщо ви писатимете статті лише ради того аби те або інше слово з'являлося на вашому сайті і виходило по ньому на хороші позиції, то запевняю вас, ніхто не повернеться на ваш сайт і вже тим більше не підпишеться на його розсилку.
2. Оптимізація дизайну
   Дизайн сайту, в першу чергу, не повинен напружувати око. Все повинно читатися легко, вільно. Переконаєтеся, що теги заголовків статей і назви сторінок виставленні правильно. Тут думаю не варто лінуватися, а зробити 1 раз правильно, красиво і можна вже не хвилюватися.
3. Структуризація сайту
   Багаторівнева тематизація-це відмінний спосіб розділити структуру і вміст вашого блогу на підтеми. Наприклад, ви повинні пов'язувати між собою підтему з головною, ніж лінкувати її з іншою підтемою.Це допоможе в підвищенні позицій, оскільки, як тільки пошукові системи бачать, що ваш блог пов'язаний з певними підтемами, ви отримуватимете довший хвіст ключових слів для цієї підтеми.
4. Зворотні посилання
   Існує декілька способів як отримати зворотні посилання на свій сайт/блог, писати маркетингові статті, коментувати блоги, форуми і так далі. Коли ви лише починаєте, будь-яка тактична дія - це питання зростання трафіку до декількох сотень в день.Ваша мета полягає в тому, аби створити якомога більше значущості і впливу. Після того, як мета досягнута, кожний новий пост дозволить придбати декілька зворотних посилань на ваш блог.
5. Терпіння
З віком вашого домена зростає і ваш блог. Він теж набиратиме цінність, особливо якщо ви зможете утримувати його активним весь час.Оптимізація пошукових систем не приносить тонни трафіку негайно. Це служить причиною розчарувань, внаслідок чого припиняється робота в цьому напрямі.
Треба зважати на те, що трафік з пошукових систем зростає поступово. Чим більше цільових ключових слів у вашому контенті, тим більше вірогідність зворотних посилань, тим самим ви лише збільшите свій трафік.


Ми в Facebook