kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Нік і аватарка - важливі елементи особистого бренду

   Отже, ви вирішили поповнити собою не дуже-то  рівні лави фрілансерів, основним інструментом для заробітку в яких є мережа Інтернет. Чому їх ряди  не рівні? Та просто тому, що одні з них заробляють непогано, а інші цілими днями вхолосту кидаються по біржах фріланса у пошуках замовлень. У чому полягає секрет успіху тих, хто постійно працює над черговим  завданням,  а замовники терпляче чекають своєї черги? Хтось скаже, що вони досягли високого рівня своєї майстерності, і будуть, звичайно ж, праві. Хтось додасть, що вони просто везунчики, і їх любить Успіх. Раціональне зерно, безумовно, присутнє і тут.
   Звичайно ж, якщо ви лише починаєте освоювати веб-сервер-дизайн, SEO або копірайтинг, змагатися вам з акулами ринку буде непросто, але і для вас знайдеться своя цінова ніша. А як бути, якщо у вас за плечима величезний досвід в оффлайні, і ви довгі роки проводили за монітором, розробляючи дизайн поліграфічної продукції, або писали рекламні тексти?  Ми навіть не сумніваємося в тому, що ви, переглядаючи роботи вже визнаних в Інтернеті колег, справедливо помічаєте, що ваші роботи анітрохи не гірші, а частенько і кращі за тих, що виставляють в своїх портфоліо «імениті» майстри.

   І тим, хто хоче отримувати замовлення з врахуванням статусу новачків, і тим, хто, будучи профі, прагне швидше заявити про себе ринку, допоможе наша стаття.
   Слово «бренд» ви чули не раз. Але брендами можуть бути не лише предмети, але і люди. І ті фрілансери, до яких звертаються замовники по чиїйсь рекомендації, теж бренди. Хай маленькі, хай відомі в рамках одного-двох ресурсів, де вони звикли спілкуватися і брати замовлення, але - бренди. Про них сформувалася стійка думка, що їм можна довіряти -  вони добре виконують свою роботу і ніколи не підводять замовників по термінах.
   Стати таким брендом - ваше першочергове завдання.
   Про бренди і брендування написані тонни розумних книг, ми ж дамо вам конкретні рекомендації як почати створювати з себе улюбленого,  відомого і визнаного замовниками бренду.
   Ви, звичайно, відмітили, що на більшості бірж при реєстрації разом з ім'ям і прізвищем необхідно вказувати нік. На багатьох ресурсах взагалі досить одного лише ніку, аби зареєструвати свій аккаунт.
  Так от, не допускайте поширених помилок новачків, про яких найрозумніші з них  жаліють, пропрацювавши на ринку деякий час. Річ у тому, що ваш нік - це ваше ім'я в мережі, а на багатьох ресурсах реєстрація два або декілька аккаунтів недопустима. Міняти аккаунт теж не можна. Це не оффлайн, де дівиця, яку тато з мамою нагородили ім'ям Даздраперма, може, діждавшись повноліття, замінити на будь-яке інше. У реальному житті володар анекдотичного прізвища, що стало вже, Пупкин, узяти собі благозвучнішу, наприклад, Мендельсон. У Інтернеті такі фокуси зазвичай не проходят.
   Тому до створення свого ніку треба підходити  максимально відповідально.
   Нік має бути інструментом, що працює на продажі. Дуже часто замовники у відкриту говорять, що людині з легковажним нікому, таким як NATASHA_24, вони роботу не дадуть.

Так яким має бути продаючий нік?

  Він повинен легко читатися і запам'ятовуватися і, природньо, бути благозвучним.
  Дуже непогано, якщо ваш нік буде зашифрованим посиланням - слоганом, передаячим ваше УТП - унікальну торгівельну перевагу. Наприклад, так: ОВР - «Відмінно Виконую Роботу» Цей слоган ви завжди зможете використовувати або в підписі, або  вказати в особистому профілі, якщо це дозволяє ресурс.
 Нік - і це дуже важливо - на всіх ресурсах, де ви плануєте реєструватися, має бути один. Саме так ви підвищуєте свою популярність в мережі. Тому, перш ніж реєструватися де-небудь, перевірте, чи вільний вибраний вами нік.
   Не квапитеся, потратьте день-два на розробку свого імені в мережі. Потім складіть список ресурсів, де ви плануєте реєструватися, і перевірте - чи вільні вибрані вами імена. Перевірити це неважко - ви починаєте реєстрацію, і вам обов'язково буде запропоновано ввести нік. Після цього ви побачите повідомлення про те, зайнятий чи ні вибраний вами нік. Отримавши інформацію, відновіть сторінку і починайте реєстрацію заново, але вже з іншим нікому.
  Лише після того, як ви виявите вільний на всіх без виключення ресурсах нік, можете починати реєстрацію.
  Інколи фрілансери вибирають як нік власне прізвище. Вибирати, звичайно ж вам, але навіть приписка букви імені нік В. Іванов не врятує, і ви, ймовірно, розумієте, чому.
  Не рекомендується у відкриту пристроюватися до імен великих - художників, письменників або композиторів. Навіть якщо рівень ваших робіт непоганий, ніщо не врятує вас від сарказму конкурентів. Чи варто говорити про те, що кинута у вашу адресу фраза  «Судячи по ваших роботах, Ви - явно не ВІН»  позитивних окулярів не додасть.
  Аватарка, маленька картинка, яка зазвичай знаходиться поряд з нікому, також дуже важлива в побудові особистого бренду. У підборі аватарки і поводженні з нею також є свої тонкощі і секрети, але про це ви зможете взнати в нашій наступній статті.

Ми в Facebook