kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Мережевий маркетинг в умовах фінансової кризи

   В світі і в країні бушує фінансова криза, курс долара міняється, на фондових ринках теж щось таке відбувається, а що ж робити простій людині в умовах цієї самої кризи? По телевізору ось навіть якось сказали, що криза закінчилася, і вже йде підйом. Лише ось скорочення на заводах і фабриках продовжуються, зарплати в тих, хто залишився, знижують. Як же бути? Куди податися, якщо вас скоротили? Що робити, якщо не скоротили, а зарплату знизили?
   У наш час мало хто не чув нічого про мережевий маркетинг. У багатьох поєднання "мережевий маркетинг" викликає відверто негативні думки. Лохотрон, фінансова піраміда і навіть секта...
  Давайте розберемося, чому мережевий, або багаторівневий, маркетинг може стати відмінним вибором саме в умовах фінансової кризи.
  Перш за все, що таке мережевий маркетинг? Мережеві компанії просувають на ринку конкретний товар або послугу, при такому методі продажів товар поступає від продавця до покупця безпосередньо. На відміну від фінансової піраміди, збираючої гроші за щось віртуальне, тут ви можете помацати руками те, що збираєтеся придбати. По суті справи дистриб'ютор компанії мережевого маркетингу - це споживач продукції компанії, який зацікавлений матеріально в подальшому її продажі. А що може бути приємнішим, ніж рекомендувати знайомим те, що використовуєш сам і від чого отримуєш задоволення? Тим паче, що метод прямих продажів є найкращою гарантією якості товару, інакше товар просто "не піде".
   У солідних крупних мережевих компаніях можливість заробити є у будь-якого новачка, а не лише в тих, хто "прийшов раніше". При цьому шансів добитися успіху у початкуючого дистриб'ютора стільки ж, скільки у початкуючого бізнесмена в традиційному бізнесі, за значно вигідніших початкових умов - мережевий бізнес на відміну від традиційного не вимагає великих початкових вкладень, успіх в нім залежить від бажання, здібностей і кількості витраченого часу, а не від наявності зв'язків, "даху" і грошей на хабарі. Звичайно, крупний стабільний дохід вимагає чималих витрат часу і сил, але успіху може добитися кожен. Кожна мережева компанія має власний маркетинг-план, і будь-який новачок може скласти для себе план досягнення успіху. Ще однією важливою відмінністю мережевого бізнесу від традиційного є наявність зацікавленого в успіху новачка наставника, або спонсора, людини, яка привела новачка в компанію і який вивчить і допоможе на перших порах, тоді як в традиційному бізнесі більш досвідчені товариші добре, якщо не ставитимуть палиці в колеса.
   Все це добре, скажете ви, але як це може допомогти, коли довкола криза? В умовах безробіття і масових скорочень, коли сотні тисяч людей виявляються без заробітку за фахом, МЛМ-бізнес може стати відмінним рішенням для додатка незатребуваних здібностей. Поки просувається черга на біржі праці, ініціативність і діяльність можна направити на здобуття додаткового до посібника з безробіття заробітку, який до того ж сповна здатний принести задоволення від цивілізованого і чесного рішення матеріальних проблем. Ще один аспект - це висока кризостійкість МЛМ-компаній. Світовий досвід мережевого маркетингу налічує більше сімдесяти років, і кризи траплялися за цей час не одного разу. І найбільшого розквіту мережеві компанії отримують саме в умовах фінансових криз.
   Мільйони людей досягли успіху в МЛМ-бізнесі, але і мільйони людей розчарувалися в ньому. Причини розчарувань - різні. Це і недостатнє навчання, і відсутність бажання що-небудь робити, відсутність організованості або ініціативи, та і просто лінь. Проте, якщо посібника з безробіття не вистачає на найнеобхідніше, високооплачувана робота не світить, а життя начеб як ще не закінчилося, і мрії  є, а на їх здійснення потрібні гроші - спробуйте переглянути погляди на життя і узяти відповідальність за своє фінансове благополуччя на себе. Якщо втрачати особливо нічого, то відкиньте свій страх і просто спробуйте. Зробіть крок до здійснення вашої мрії!Ми в Facebook