kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Кооперативний стиль Logo,або як допоможе Brending

   Corporate Design дуже важливий. Для того, щоб клієнти зацікавилися конкретним проектом необхідно реалізувати Corporate Design, іншими словами зробити так, щоб всі пропозиції і загальна стратегія фірми відповідали його цільовій аудиторії. Звичайно, аби компанія стала відомою і солідною і аби потенційні клієнти стали взнавати її, необхідна розробка окремих її елементів: дизайну, логотипу, реклами, потрібно аби була своя візитка і фірмовий знак. Таким чином, фірма з часом створить свій бренд, який буде впізнанний, і матиме великий попит.
   Corporate Design передбачає створення власного стилю. Для того, щоб правильно були розроблені такі елементи, як логотип, візитка, фірмовий бланк, фірмовий друк, необхідно знати переваги потенційних клієнтів (а для цього потрібно досліджувати ринок даної області послуг), аби всі ці елементи викликали тільки позитивні емоції. Таким чином, грамотна реалізація Corporate Design надалі сприятиме підвищенню ефективності підприємницької діяльності організації.
   А все починається саме з логотипу. Фірмовий логотип, або, як його ще називають товарний знак - оригінальний графічний знак, що належить якій-небудь компанії, і що є предметом її інтелектуальної власності. Logo створюється з метою виділення фірми з числа конкурентів на ринку товарів і послуг. Створення якісного logo - непростий творчий процес над яким працюють професійні дизайнери.
   Перш за все чого необхідно добитися дизайнерові при створенні фірмового логотипу - це асоціативність, графічні елементи з тими товарами або послугами, які пропонуватиме на ринку, майбутня фірма-володар логотипу. Він не повинен нести в собі тільки художню складову, хоча, безумовно, її роль дуже велика, в зображенні логотипу мають бути також закладені інформаційні елементи. Товарний знак повинен допомагати компанії продавати, а покупців повинен підштовхувати зробити покупку.
   Logo є невід'ємною частиною фірмового стилю компанії. У поєднанні з грамотною і стильною рекламою, кричущим і притягуючим слоганом, логотип може стати бездоганним двигуном торгівлі і вивести компанію на той рівень популярності, коли один лише погляд на торгівельну марку заставляє людину купувати товари цього виробника. Такими компаніями, наприклад, стали добре всім відомі Coca-Cola, Pepsi, Nestle, і багато інших.


Ми в Facebook