kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Яким має бути корпоративний сайт?

   Написання текстів для корпоративного ресурсу - завдання вельми і вельми відповідальне, проте, часто це справа після створення сайту доручається кому попало, якщо доручається кому-небудь взагалі. В результаті ми маємо те, що маємо: тексти рідко описують в повному об'ємі послуги, пропоновані компанією. Крім того, мова, на якій написана велика частина текстів, за часту буває зрозумілою лише співробітникам, оскільки широко використовується професійний жаргон і специфічні терміни.
   Якщо ви хочете, аби  користувачі відвідували ваш корпоративний ресурс, та ще і затримувалися на нім, додайте коштовну інформацію про унікальні послуги і продукцію, пропоновані вашою компанією, варто серйозно задуматися про інформаційне наповнення вашого сайту, адже створення сайту - це лише початок дороги компанії до обширної аудиторії інтернет-користувачів.
   Тексти, що розміщуються на корпоративному ресурсі компанії, мають бути максимально короткими і насиченими інформацією. Крім того, не варто намагатися змусити Ваших відвідувачів дивитися довгі заставки і анімаційні ролики, якщо вони того самі не захочуть. Зацікавлений в здобутті певного роду інформації чоловік завжди прагнутиме отримати необхідну інформацію щонайшвидше, ігноруючи і пропускаючи все інше (це останнє буде його лише дратувати). Не «насилуйте» відвідувача сайту - дайте йому те, що він шукає в максимально простій формі і без зайвих маніпуляцій, і він буде вам вдячний.
   Відсутність помилок (орфографічних, пунктуаційних і стилістичних ) - так само не маловажний чинник, що впливає на імідж компанії в очах відвідувача сайту. Недбале відношення до правопису на сайті подібно до недбалості в одязі менеджера компанії - і те і інше не допустиме.
   Недопустимо також розташування на сайті неактуальної або недостовірної інформації. Це може в значній мірі підірвати імідж компанії в очах клієнтів і споживачів.
   Над питаннями інформаційного наповнення і оновлення сайту варто задуматися ще до того, як почата розробка сайту, адже відсутність адекватного вирішення цих питань може негативно позначитися не лише на рейтингу сайту, але і на іміджі компанії в цілому.


Ми в Facebook