kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Який бізнес, такий сайт

   У вас є своя справа. Свій бізнес. Ви захотіли розповісти про нього як можна більшій кількості людей і вирішили створити інтернет-сайт, що просуває ваші товари і послуги.
   Будь-який продаж інтернет-послуг вимагає точного і класифіковано підходу. По-перше, треба зрозуміти, якого роду сайт вам потрібний. Що просто інформує про рід діяльності вашої компанії? Грамотне розкручування інтернет-сайту - і начебто все про все вже і проінформовані. Ви збираєтеся торгувати через інтернет? Тоді мова йтиме про створення інтернет-магазину.

   Думається, майже всі знають, що це таке - у загальних рисах, але не зовсім уявляють, як підступитися до створення інтернет-сайту такого роду правильно і ефективно. Будь-який грамотний продаж інтернет-послуг вимагає грамотного ж підходу. Спробуємо коротко розібратися.
За своєю суттю, інтернет-магазин це той же сайт, лише його контент - це товари і пропозиції, і кожен відвідувач, 24 години в добу, сім днів в тиждень може замовити і купити будь-який продукт з представленого асортименту.
   Створення сайтів Інтернет-магазинів не має якихось складних відмінностей від створення простих сайтів, проте на виході, Ви дістаєте можливість з великою гнучкістю маніпулювати ціновими пропозиціями, всілякими акціями, способом представлення товару і так далі.
   Не треба думати, що віртуальний магазин продає лише матеріальні товари. Будь-яка форма продажу інтернет-послуг відмінно реалізується, «розкладається по поличках» і схематизувався на сайті такого роду. Створення інтернет-магазина дозволяє зробити зручну навігацію, яка, займаючи, здавалося б, малу дещицю на сторіночці, «проведе» клієнта по всіх «відділах».
   Це ідеальна можливість розповісти про свою фірму «одним махом» - просто дати заслання на свій сайт, призначити індивідуальні знижки і навіть індивідуальну цінову політику для окремих клієнтів.
   Якщо ваш бізнес - багатопрофільний, або ж має великий географічний обхват, то вам необхідне створення інтернет-каталога. Що це таке? Недостатньо просто створити інтернет-сайт, якщо у вас величезна кількість пропозицій і послуг - він вийде заплутаним по навігації, сумбурним і складним. Логічніше розмістити все те море інформації, яке у вас є, у вигляді каталога.
   Як правило, каталог має тематичне розбиття на підкаталоги, які так само можуть розділятися на дрібніші теми. Це можна порівняти з шафою, яка акуратненько стоїть в коридорі, не займаючи багато місця, а відкриєш - там безліч поличок, відділень і так далі.
   Якщо вам здається, що процес створення інтернет-каталога дуже ємкий, і у вас не такий великий об'єм інформації, часу і тому подібне, ви можете реєструватися в якому-небудь вже створеному каталозі і розмістити там свою сторінку. На відміну від створення сайту інтернет-магазина, коли ви знаєте, що завдяки розкручуванню інтернет-сайту і рекламі, відвідувач прийде до вас і вже зробить потрібну покупку, реєстрація в чужому каталозі не дозволить вам особливо розвернутися в плані реклами. Тут ви повинні будете чітко продумати і подати модератору список ключових слів, по яких відвідувач шукатиме вашу сторінку в каталозі. Це такий самий процес, як при створенні інтернет-сайтів: якщо ви продаєте парфюмерію, то подумайте, що найчастіше набиратиме в рядку пошуку що цікавиться цією тематикою споживач.
   Як правило, користувач шукає інформацію в каталогах двома способами: переходячи по ієрархічній системі підкаталогів або використовуючи внутрішню пошукову систему. Ця система виробляє пошук виключно по короткому опису і ключовим для вашого сайту словам, які ви відіслали при реєстрації.
   До речі кажучи, можливість дозволяти іншим розміщувати свої сторіночки в каталозі - це теж продаж інтернет-послуг, так само як і продаж місця на своєму сайті під рекламу. Тому, пам'ятайте, що створений сайт інтернет-магазину, створений інтернет-каталог або просто сайт вашої фірми при певних зусиллях і витратах часу можуть стати додатковим джерелом прибутку.

Ми в Facebook