kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Якісний контент - успіх комерційного проекту

   Основна складова Інтернету це контент. І хто б вам не говорив зворотнє, і не прагнув переконати знайте, що Інтернет апріорі був створений для надання інформації і, не дивлячись на те, що часу з його винаходу пройшло багато, цей факт не змінився і навряд чи зміниться найближчим часом. Зрозумівши цю істину нескладно здогадатися, що успіх і популярність в інтернеті приходить лише до проектів, на яких розташовується корисна інформація, а ті бізнесмени, які цього не розуміють і роблять зі свого ресурсу різноколірні рекламні майданчики з декількома рядками убогого тексту, приречені на жалюгідне існування в Інтернеті.

Зрозумійте, що реклама всіх дістала її повно на наших телеканалах, на наших дорогах вулицях вона практично скрізь. Багато, виходячи в Інтернет, для того, щоб відпочити від цієї нав'язливої реклами, пошукати потрібну інформацію і попавши на подібний, рекламний інтернет - щит рефлекторно закривають його. Всім потрібна корисна і якісна інформація, а не реклама. Це факт.
   Нинішнє покоління починає розуміти, що єдино правильний і 100% законний спосіб виявитися на вершині пошукової видачі це наповнення проекту якісною інформацією. Зараз всім потрібні довгострокові методи просування проектів, а на короткочасні методи ніхто не хоче витрачати час. Якщо раніше чорні методи давали хоч який-небудь ефект то тепер це все дуже швидко розкривається пошуковими системами і сайту або заноситься в чорні списки або отримує бан. Пошукові системи стали дуже цінувати унікальний інформативний контент і проект, який володіє ним, підносять до вершин. Але окрім пошукових систем сайти наповнені корисною інформацією люблять ще і користувачі Інтернету, адже їм потрібна ця якісна інформація і чим більше у вас такої інформації, тим більше у вас відвідувачів, і відповідно клієнтів. А якщо на Вашому сайті такої інформації в достатній кількості немає, то який сенс знаходитися на нім відвідувачеві, а тим більше повертатися на нього, навіть якщо Ви і ухитрилися деякий час протримати такий ресурс на високих позиціях в пошукових системах?!
   Якщо ви початкуючий інтернет - підприємець, то запам'ятайте це правило. «Для того, щоб ваш проект приносив хороший прибуток і був популярним, необхідно приділити особливу увагу його інформаційній складовій». Наповніть його якісним унікальним контентом, і запевняю вас, ваш проект буде високодохідним.  
   Для вирішення завдань що стосуються створення контента і написання статей на замовлення студія проекту Rucommer.ru готова запропонувати вам свої послуги. Ми заповнимо ваш проект унікальним інформативним контентом.

Ми в Facebook