kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Які бізнес послуги зараз потрібні

   Гроші робляться в кризу. Компанії, яким удасться вижити сьогодні, займуть лідируючі позиції завтра, для цього необхідно розставити правильні акценти на тих послугах, які стають актуальнішими.
   Бізнес послуги створюють інформаційну інфраструктуру, без якої сучасний бізнес не може існувати.
   Керівництво компаній зосереджене на процесі ухвалення правильного управлінського рішення в конкретній ситуації, часу на збір і структуризацію інформації практично не залишається. Ця функція делегована спеціалізованим агентствам.

   Послуги бізнес для бізнесу бурхливо розвивалися на Заході, тоді як процес його "русифікації" і адаптації до особливостей економіки країн СНД був менш динамічним. Проте були компанії, що працюють в цій області.
   По прогнозах експертів ринок гуманітарних В2В-послуг переживатиме один з найважчих періодів за всю пострадянську історію. Після формування клієнтських бюджетів на 2009 рік заморозилися багато довгострокових проектів. Навіть федеральні гравці припиняють або просто згортають свою діяльність.
   Кожен вибирає сам: перечекати, піти або максимально скористатися можливостями, що відкриваються. Коли ніші звільняються, а конкуренти урізують рекламний бюджет, скорочують персонал, поводяться менш активно - час робити все з точністю до навпаки: розширити перелік послуг, зайнятися просуванням власних ресурсів, реєструватися на електронних торгівельних майданчиках. Інтернет маркетинг стає незамінним засобом: швидко, дешево і з хорошою віддачею. В даному випадку, наприклад, не варто зловживати адресною розсилкою, зараз люди особливо дратівливі, тому Ви можете отримати негативне відношення до компанії і бренду в цілому. Тоді як розміщення інформації на електронних майданчиках забезпечить, як мінімум, відвідини корпоративного сайту, дзвінок або готову заявку.

На чому вдасться заробити?

   Користуючись тим, що деяких вузьконаправлених пропозицій практично немає на ринку, компанії можуть з легкістю зайняти ці ніші. За рахунок цього, частину втрачених бюджетів можна буде компенсувати.
   У зв'язку із скороченням кадрів спостерігається зростання попиту на юридичний консалтинг в кадрових питаннях. Вирішення боргових конфліктів, пов'язаних з неповерненням боргів і взаємними неплатежами, також зайняли своє місце на ринку послуг.
   В центрі уваги виявилася корпоративна безпека. І вже існує ряд компаній, що успішно функціонують в цій області.
   Прибуток приносять і класичні види послуг. Гостра необхідність скорочення витрат вже подвигла багато компаній до скорочення персоналу, частково це вплинуло на підвищення попиту на фінансові і бухгалтерські послуги, які, частенько, обходяться дешевшим, ніж вміст цілого бухгалтерського відділу. На аутсорсинг активно передається ведення бухгалтерського і податкового обліку, розрахунок заробітної плати і податків з ФОП, ведення управлінського обліку і обліку по МСФО. Відповідальність професійних провайдерів бухгалтерських і фінансових послуг зазвичай застрахована, що служить додатковою гарантією якості.
   Ринок реклами став бурхливо розвиватися одним з перших серед бізнес послуг. Жорстка конкуренція лише стимулювала це зростання. Сьогодні рекламні послуги і комплексні маркетингові послуги не втрачають своїх позицій. Виграє та компанія, яка пропонує нові, актуальні продукти. Таким чином, криза лише підвищує мотивацію рекламних і маркетингових агентств до подальшого розвитку і самоудосконалення.
   Страховий ринок пов'язаний з процесом купівлі-продажу специфічного товару - страхової послуги, яка не перестане бути такою, що зажадалася хоч би тому, що підкріплена законодавчо. А ось за клієнтів доведеться поборотися. Специфіка страхової послуги полягає в тому, що вона є одночасно і споживчою, і фінансовою. Отже, маркетинг в області страхування відрізняє ряд особливостей. Метою такого маркетингу з точки зору споживчої послуги є задоволення потреби клієнта в страховому захисті, з точки зору фінансової послуги - оптимізація руху фінансових ресурсів страховика і страхувальника. Страхові компанії активно задіюють різні канали просування своїх послуг: активні продажі через представників, реклама на радіо, телебаченні, в друкарських виданнях, в мережі Інтернет: починаючи від банерів, закінчуючи корпоративними сайтами і електронними торгівельними майданчиками, які забезпечують компанію клієнтами.
   Інтернет, в плані просування продукту, є найменш витратним, але при цьому, дуже ефективним засобом. Досить лише зайти на відповідний сайт, такий, як www.b2b-club.ru, реєструватися, розмістити необхідну інформацію про послуги, що надаються, і контакти і успішно користуватися автоматизованими процесами продажів, що передбачають широкі можливості.

Ми в Facebook