kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як знайти хорошого торгового агента

   Вимоги на ринку праці вакансій, пов'язаних з реалізацією товарів продажами дуже велика, але існує ряд труднощів при підборі такої категорії працівників, як торгівельний агент або торгівельний представник.
   Перш за все, хочеться відзначити, що існує помилкове уявлення про те, хто такий торгівельний агент або торгівельний представник. Як правило, порівнюють цю роботу з поширенням товарів по організаціях, офісах, і в особистому порядку, що практично є мережевим маркетингом. Такий спосіб продажів всім нам відомий на прикладі продукції компанії Гербалайф і ін.

   Насправді, робота торгівельного агента - праця нелегка і вимагає кваліфікації і просто фізичної витривалості. Торгівельний агент - це саме та категорія працівників, яка і забезпечує компанії продаж товару, а значить прибуток. Тому попит на них дуже великий, а підбір досить складний. Є і високооплачувані торгівельні агенти, які знають практично всі методи і технології продажів. Агент повинен уміти правильно і грамотно працювати з первинними бухгалтерськими і фінансовими документами при супроводі товару. Він особа матеріально-відповідальна, працює з готівкою і питання про порядність співробітника теж стоїть не на останньому місці. Ця робота вимагає творчого підходу, спілкуватися з людьми може не кожен, необхідно переконати клієнта зробити покупку саме у нього, а не в іншої компанії, уміло запропонувати систему знижок, бонусів і ін. Це вимагає від агента і знання основ психології, швидко і уміло орієнтуватися в ситуації, приймати самостійно рішення, працювати на результат!
   Ви бачите в собі ці якості? Якщо щиро так, то можна співпрацювати з нашою компанією.
   Як правило, агенти працюють довго в одному місці і, пройшовши школу торгівельного представника, просуваються по службі до начальників відділу продажів і регіональних представників. У кожній компанії розроблена своя методика продажів, починаючи від схем маршрутів до алгоритму розмови з клієнтами.
   Торгівельний агент має бути рухливий, комунікабельний, уміти пропонувати товар, знати про товар практично все. На вакансію торгівельних агентів, як правило, беруть молодих людей з особистими автомобілями, навіть без досвіду роботи в комерції, від 20 до 40 років. Але існує ряд проблем: оскільки потреба в торгівельних агентах велика, то молоді люди, боячись матеріальної відповідальності, труднощів і по ряду інших причин, часто міняють місця роботи, сподіваючись заробити хороші гроші, не прикладаючи до цього особливої праці.
   Зазвичай заробіток агента складається з мінімуму плюс відсоток від реалізації товару. У кожній компанії - індивідуально. Наша компанія не пропонує жодного мінімуму, ваш заробіток складається з комісійних (%) від успішних операцій або з різниці: купи дешевше в Італії, продай дорожче у себе удома (як відбувається зазвичай).
   Якщо Ви хочете стати нашим агентом / партнером, то Ви маєте бути упровадженими, в будь-який сектор економіки, тобто добре знати ринок збуту свого регіону. Причому не має значення різновид товару або напрям діяльності. Головне, аби ідея була конкретною.
   Наприклад, неможливо говорити про меблі взагалі, вона вже давно є на вашому ринку, причому на будь-який смак. А ось якщо Ви скажете: "потрібні меблі такі-то, від того-то виробника, вони користуються більшим попитом" - тоді ми зможемо щось зробити.
   Ми розглянемо пропозицію про співпрацю якщо воно сформульоване конкретно, з назвою товару, що цікавить, кількості, цінового сегменту, передбачуваного об'єму, цінообороту. І ще бажано мати бізнес план.
   До речі, про серйозність: заявки / пропозиції приймаються лише на фірмовому бланку підприємства, з вказівкою всіх реквізитів: назва фірми, адреса, регістр. номер в ТВП, податковий код, ФІО керівника, телефон, факс, e-mail, web site.Ми в Facebook