kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як заробити в інтернеті, якщо немає ні сайту, ні блогу, ні досвіду

Спосіб перший.

   Коли немає ні сайту ні товару, ні блогу і досвіду нуль, а почати заробляти гроші в Інтернеті хочеться, то залишається робити лише одне - почати отримувати все перераховане вище! З часом прийде і досвід і сайт з'явиться і виробляться якісь свої важелі для заробітку грошей.
   Сайт або блог свій можна відкрити на безкоштовних сервісах і почати працювати вже зараз! Але що подумають про Вас Ваші потенційні покупці, якщо Ваш сайт на безкоштовному хостингу? Звичайно ж те, що у Вас немає грошей навіть хостинг сплатити і створити свій нормальний сайт! А якщо немає цього, то хто Ви взагалі? У Вас нічого не куплять! Купують в тих, у кого є гроші! Правило «гроші тягнуться до грошей». І що ж тоді робити, запитаєте Ви?

   Відповідь така: відкрийте свою розсилку! Розсилку можна відкрити також на безкоштовному сервісі, але в цьому випадку читач не дивиться на це! Якщо Ви пишете цікаво і по ділу, то результат буде! Яким буде результат? Це вже безпосередньо залежить від тієї ніші, яку Ви виберете для роботи і від Вашої письменницької майстерності. Навики написання хороших статей приходять з часом і практикою! Пам'ятайте: практика найголовніше в будь-якій справі!
   Ваші дії:
Потрібно вибрати на якому сервісі Ви відкриєте свою розсилку. Їх багато. Візьміть до уваги такі, як:
 - SmartResponder ( рекомендую )
 - content.mail.ru
- subscribe.ru
- maillist.ru.
   Потрібно вибрати нішу. На яку тему Ви збираєтеся, або можете писати? Цей момент не легко визначити, тому тут потрібно добре подумати, перш ніж приступати до наступного пункту!
   Потрібно підібрати в Інтернеті відповідні під Вашу тему продукти з партнерськими програмами. Рекомендую знайти три-п'ять продуктів, які можна продавати і отримувати комісійні. Наприклад, Ви знайшли три партнерки по темі фітнесу, винагорода з продуктів 78грн., 115грн. і, допустимий, 130 грн. Якщо Ви продали за місяць по одній копії кожного продукту, Ваш дохід = 325 грн. Якщо Вам удалося продати 5 копій першого продукту і 7 третього, дохід  = 1300 грн.
   Набирати базу підписчиків. Це можна робити через свій сайт, але оскільки ми тут вирішуємо проблему саме, якщо немає сайту, тобто інший спосіб залучення зацікавлених підписчиків! Обмін формами підписки з іншими авторами. Чистої води спілкування, Ви заходите на ті ж сервіси розсилок, знаходите розсилки схожої тематики і звертаєтеся до їх авторів. Там завжди є їх адреси. Пишіть їм свою пропозицію і не забудьте вказати вигоди, які вони отримуватимуть розмістивши у себе Вашу форму підписки. Якщо вигод немає, тоді придумайте. Тусуйтеся на блогах і сайтах Вашої тематики, залишайте коментарі на пости і згадуйте, що у Вас є розсилка на цю тему. ВАЖЛИВО: якщо вирішили залишити коментар, то раніше прочитайте пост і вникніть в нього, інакше Ви просто  спамер!!!
   Коли відправляєте свій черговий лист, вставляйте партнерські заслання по темі, а не просто аби впихнути! Пишіть кожен лист так, щоб вирішити проблему людини, або допомогти йому, а не для того, щоб він отримав текст напханий Вашими засланнями! Той, хто тупо хоче зрубати гроші, нічого не заробить, принаймні, він ніколи не отримає другого замовлення з одного покупця! Завдання справжнього бізнесмена створити базу постійних покупців, а не розчарованих підписчиків!
   Тепер про сервіс розсилок SmartResponder, який я особисто рекомендую. Цей сервіс надає кожному можливість  вести свою розсилку на будь-яку тему. Найголовніша відмінність цього сервісу від інших, які я привів в приклад, це те, що тут Ви бачите e-mail кожного свого підписчика, і можете зберігати всю базу адрес до себе на комп'ютері! Навіть якщо щось станеться нехороше, то у Вас завжди будуть адреси Ваших читачів, яких потім можна буде імпортувати в будь-який інший сервіс розсилок!
   На всіх останніх сервісах Ви не можете управляти своїми підписчиками, все, що Ви бачите - це їх кількість і все! На таких сервісах Ви щільно залежите від них і нічого не зможете поробити, якщо раптом база пропаде, або сервіс введе які-небудь зміни в роботі.
   SmartResponder має в своєму розпорядженні такі дуже важливі і зручні в роботі функції, як:
- Відкладена відправка;
- Генерація своєї унікальної форми підписки;
- Генерація спливаючого вікна з будь-яким повідомленням і (або) формою підписки;
- Створення, як текстовою, так і html версії листа;
- Створення шаблонів листів;
- Прикріплювати файли і картинки до листів;
- Групувати розсилки;
- Детальна статистика.  

Створення автовідповідачів

   Вживання додаткових полів даних, які людина заповнює при підписці, що дуже важливо, це дає більше інформації про потенційних покупців.
Наявність класних маркетингових інструментів в платних аккаунтах, якими можна почати користуватися, коли бізнес почне приносити дохід.
Наявність партнерської програми, яка також може стати джерелом невеликого доходу, або хоч би на те, аби оплачувати свій же аккаунт. Загалом, було б бажання, а останнє прикладеться!

Спосіб другий

   Участь в партнерських програмах, які надають тобі готовий сайт для роботи і всі повчальні матеріали. Таких проектів сьогодні, напевно, не мало, але не кожен припаде до душі!
   Шукаєш через пошукові системи, вивчаєш, реєструєшся і пробуєш. Це задоволено тужне і важке! Це відніме у Вас купу часу і Ваш мозок заб'ється морем інформації, яка перетвориться на інформаційне сміття, ефекту у вигляді грошей не буде і у Вас вже відпаде все бажання займатися навіть яким-небудь іншим бізнесом в Інтернет!
   Тому, тут підхід такий: шукайте того, хто вже досяг успіху в якому-небудь проекті даної категорії, і знайомтеся з ним (в кращому разі). Зазвичай же все обмежується постійними відвідинами його блогу, або сайту і читанням його розсилок. І це правильно! Якщо Ви не спілкуєтеся особисто, то це єдиний спосіб зрозуміти його підхід до справи і проникнутися його відношенням, системі ведення бізнесу. Природньо, перш ніж це робити, потрібно взнати в якій ніші працює проект, в якому він добився успіху! Якщо ніша Вам не личить, тоді шукайте іншого! У зворотному випадку, реєструйтеся партнером в його вітку, і тоді особисте знайомство з ним стає реальним і навіть обов'язковим справою! І там вже, як піде!
   Мій випадок такий: я був постійним читачем розсилки одного інтермережевика - Дмитра Борисова. Він займався бізнесом в якійсь конторі під назвою Gloryon. Я читав його листи, повчальні і мотиваційні інструкції, і настав такий момент, коли я реально захотів почати з ними свою справу! Але в житті у мене тоді щось сталося і не дало мені почати. Опісля півтора - два роки я побачив в своїй поштовій скриньці від Дмитра лист, в якому він говорив вже не про Gloryon, а про eTerra24! Мене зацікавило, що за проект? Як виявилось, йдеться про абсолютно новий проект, співвласником якого він сам є! У проекті йде поєднання партнерського бізнесу і елементів млм - тут можна будувати свою мережу партнерів.
   Я підключився без роздумів! Мене запросила людина, якій я вже довіряю, а не хтось невідомий і багато обіцяючий! Дмитро, можна сказати, нічого не обіцяв, він просто і дохідливо пояснював, що  проект пропонує, як в нім працювати і що можна заробити. Все. Нічого зайвого.
   Основне завдання проекту eTerra24 - просувати якісні інфопродукти, з можливістю споруди своєї мережі партнерів. Ну чи не дивно? Кожен товар, що додається в магазин eTerra24, заздалегідь тестується керівництвом і перевіряється його якість!
   Цікава родзинка, якою може блиснути далеко не кожен проект, - стати автором інфопродуктів для магазину можете Ви самі! На сьогодні я є автором двох товарів на eTerra24.
   Як мовиться, бізнес - це справа вибору!

Спосіб третій.

   Об'єднати перший і другий способи!

Ми в Facebook