kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Як заробити музикантові в інтернеті

   Недавно в Рунеті з'явився проект Kroogi.ru- це місце зустрічі творчих людей (музикантів, письменників, художників) і їх шанувальників.
   Суть проекту. Творчі люди викладають свої твори безкоштовно (для загального огляду і скачування), а любителі творчості можуть винагородити автора будь-якою сумою.
   Здавалося б: хто платитиме, коли можна узяти безкоштовно? Але фанати, я думаю, здатні на такий подвиг (адже ми ж жертвуємо незнайомим людям, коли бачимо, що їм потрібна наша допомога).

   Отже:
1. Спочатку необхідно пройти реєстрацію. Реєструйтеся і заходите в свій аккаунт.

2. Наступний крок - закачування своїх матеріалів - для цього служить розділ аккаунта "Матеріали". Ви можете "Додати картинку", "Додати трек", "Опублікувати текст" і "Створити альбом".

3. Аби почати отримувати гроші від щедрих (і не дуже) шанувальників, необхідно повідомити системі свої грошові реквізити. Це робиться в розділі аккаунта "Гроші".
   Гроші вам перераховуватимуться або на рахунок PayPal, або на гаманець Webmoney (аби отримувати гроші на Webmoney, потрібно мати як мінімум гаманець продавця). Але перш ніж почати отримувати добровільні пожертвування від фанатів, необхідно в цьому розділі ("Гроші") запитати авторизацію і діждатися схвалення адміністратора.

4. Обростання співтовариством. Kroogi.ru - це не лише майданчик для зустрічі творчих людей і меценатів, але і соціальна мережа. Тут ви можете спілкуватися як з відомими музикантами, письменниками і режисерами (Борисом Гребенщиковим, Євгенієм Грішковцом, наприклад), так і з продюсерами (які, власне, можуть видати вам щасливий квиток).

5. Ну, і власне, необхідно поклопотатися про зовнішню рекламу. Кожному зареєстрованому користувачеві  автоматично виділяється піддомен вигляду http://имя.kroogi.ru. Ось цей сайтик ви і повинні рекламувати скрізь, де лише можна (на своєму блоге/сайте, в листах знайомим і незнайомим людям, на візитках і в газетних оголошеннях...).

Ще: Даю декілька посилань, де музиканти можуть так само вільно реєструватися і продавати свою музику (ресурси - західні):

indistr.com (вільна реєстрація, оплата на PayPal, сервіс залишає собі 25 відсотків від виплат музикантові);

popcuts.com (за кожне скачування користувач платить 99 центів, ви з цієї суми заробляєте 80-90%);

last.fm(чим більше разів викачають вашу музику, тим більше ви отримаєте грошей - обіцяє адміністрація сайту - читайте детальніше на http://www.lastfm.ru/uploadmusic).
   А можна створити свій бізнес: Наприклад, 23-річний гітарист Chris Elmore, що заробляв по 9 доларів в годину, вирішив кардинально змінити своє життя і відкрив в Інтернеті сайт, присвячений навчанню грі на гітарі і заробив за рік 200 000 доларів

Ми в Facebook