kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як заробляють на власних сайтах

   Ми прекрасно розуміємо, що якби від власних сайтів не було жодної відчутної користі, то інтернет навряд чи б отримав такий розвиток і не був би тим, чим він зараз є.
   Людина так влаштована, що шукає вигоду у всьому, з чим стикається. І інтернет не виключення. Сайти приносять своїм власникам гроші. Я думаю, ми цей факт оспорювати не будемо і ви зі мною в цьому згодні.

   Якщо заробляють інші, тоді можемо заробляти і ми. Але як? Як заробляють на своїх сайтах?
   Перш ніж відповісти на це питання, ми виведемо з вами ще одну аксіому. Сайт повинен приносити користь не лише його власникові, але і тим, хто цей сайт відвідує, і хто власне платить гроші. Вигода має бути обопільною. Це важлива умова і від нього залежить, який буде прибуток від того або іншого сайту. Більше вигоди іншим, більше заробить вебмастер.
   З цим розібралися. Тепер безпосередньо про механізми заробітку.
   На перше місце я поставлю розсилку. Без цього механізму, всі ваші праці будуть малоефективні і ось чому. Більшість з тих, хто зараз читає цю статтю, напевно подумають -«А як же власний товар, адже гроші приносить товар». Це так і в той же час ні. Дуже рідко буває, що підприємець виходить з якимось певним товаром або послугою і сходу починає його продавати.
   Тут є декілька перешкод. Наш народ не дуже довірливий, а для цього є підстави. І рідко хто, стрімголов купуватиме, не будучи хоч якось знайомим з продавцем або творцем продукту. Виходячи з цього, витікає висновок і навіть не один.
   По-перше, автор повинен певним чином зарекомендувати себе, і по-друге, аби якось себе зарекомендувати потрібна певна аудиторія, довіру якої потрібно завоювати. А щоб виконати всі два пункти, потрібні час і корисний безкоштовний матеріал. І ніхто як розсилка не допоможе вам повною мірою, впоратися з цим завданням. Паралельно виконуються дві речі. Наповнюється корисним контентом сайт і за допомогою розсилки цей же контент, доноситися до вашої аудиторії. Тим самим збільшується аудиторія, відвідуючи ваш сайт і базу ваших підписчиків. Ці люди і будуть вашими потенційними покупцями. Але найголовніше вони будуть вашими кращими помічниками.
    У міру наповнення вашого сайту цікавими і корисними авторськими матеріалами, окрім збільшення відвідуваності вашого сайту, пропорційно збільшується обмін інформації і зворотний зв'язок з вашою аудиторією. Що це дасть вам, як власникові сайту?
   Вам ставитимуть питання, на основі яких ви знайдете теми для ваших нових товарів і будете точно знати, що цікавить ваших підписчиків, що шукають і хочуть знати відвідувачі вашого сайту.
   Окрім цього, ви можете самі запитувати ваших підписчиків, про що б вони хотіли знати, чому навчитися. Це дозволяє вам проводити дослідження вашого ринку.
   І як наслідок зі всього вищесказаного ви, як власник сайту через свою розсилку, даючи корисний матеріал, зможете просувати як свої, так і партнерські товари.
   Тобто як ви, напевно, відмітили, в даному випадку товар вже вторинний. Головне відвідуваний сайт, наповнений корисним матеріалом, розсилка, що має певну аудиторію і зворотний зв'язок з цією аудиторією.

   Як же визначальна і необхідна кількість підписчиків?
   Чим більше, тим краще, але я раджу сильно не напружуватися із цього приводу. Не форсуйте події. Більше думайте про якість матеріалу, що подається, і ця якість негайно позначиться на кількості.
   Якщо розсилку ми визначили, як один з найважливіших механізмів заробітку за допомогою власного сайту, то, що ще окрім власних і партнерських товарів можна продавати, використовуючи цей потужний механізм?
   Ваш сайт і ваша розсилка, це своєрідні рекомендації про вас, як про фахівця, експерта з тієї теми, довкола якої побудований матеріал вашого сайту.
   У міру якісного зростання сайту, ви одержуватимете в свою адресу листи від інших власників сайтів з різними пропозиціями. Прийняти участь в спільних проектах, обмінятися засланнями, матеріалами і з проханням розмістити рекламу на ваших ресурсах і в розсилках. І тут дійсно можна отримати багато обопільної вигоди. Обмінявшись статтями, ви залучите додатковий трафік на свій сайт і нових підписчиків. Якщо дасьте згоду на розміщення реклами, отримаєте гроші.
   Погодившись брати участь в спільному проекті, знайдете партнерів, що сприятимуть розвитку вашого бізнесу.
    І не можу не торкнутися такої поширеної на сьогодні цілої галузі заробітку в інтернет, як контекстна реклама. Суть контекстної реклами в тому, що після того, як ви зареєструєте свій сайт в системі контекстної реклами, ви отримуєте спеціальний код, який розміщуєте на сторінках свого сайту. При відкритті таких сторінок в інтернеті замість коду з'являється реклама, відповідна тематиці вашого сайту.
   Коли при відвідинах таких сторінок відвідувачі клікатимуть по засланнях даних рекламних оголошень, на ваш рахунок відраховуватимуться гроші.
   І тут зрозуміло, чим більша відвідуваність вашого сайту, тим більше людей клікнуть по даних засланнях, і тим більше ви отримаєте свій відсоток.
   Але при цьому потрібно враховувати той факт, що від вас окрім розміщення коду, особливих зусиль не вимагається. Якщо не рахувати турботи про підтримку трафіку.
   Ось такий невеликий короткий огляд різних способів заробітку в інтернеті за допомогою своїх сайтів. Так, що якщо ви ще роздумуєте, чи варто мати свій сайт в інтернеті, то пора переходити до дій. Тим паче, що створення і ведення свого сайту насправді обходиться набагато дешевшим, ніж здійснення бізнесу поза мережею.

Ми в Facebook