kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як створити ефективний бізнес в інтернеті

   Отже, половина справи - вирішення про початок власного бізнесу зробленj. Справа за малим - створити власну бізнес-систему і почати заробляти гроші. Проте який бізнес вибрати?
   Ми радимо Вам подумати - що Ви вмієте робити краще всього? Можливо, Ви умієте робити щось краще за інших? Або Ви володієте чим-небудь, що зацікавить потенційних покупців? Чим точніше Ви виберете сферу для роботи, тим успішніший буде Ваш бізнес.

   Тепер найцікавіше - Ви повинні вирішити, яким чином Ви інформуватимете потенційних замовників про свою діяльність. Реклама - двигун торгівлі, і це правда. Ви, звичайно, можете самостійно шукати покупців на форумах, різних тематичних сайтах і так далі. Але в будь-якому разі, ми рекомендуємо Вам розробити власний сайт. Ваш сайт не лише покаже серйозність Ваших намірів, але і коротко і доступно донесе до відвідувача ту інформацію, яку Ви хочете повідомити.
   Вам вирішувати, створювати свій сайт самостійно або замовити його у професіоналів. Проте сьогодні все більше і більше інтернет підприємців віддають перевагу простішим - так званим "односторінковим" сайтам через їх простоту і дешевизну.
   В будь-якому разі - тепер, Вам необхідно проконсультуватися з професіоналами, наскільки ефективний Ваш сайт, і чи правильно Ви підносите інформацію своїм клієнтам. В даному випадку Вам допоможе наша компанія. Ми давно займаємося інтернет-бізнесом, і, починаючи з літа 2008 запустили проект соціального аудиту сайтів.
   Все просто - наші фахівці оцінять Ваш сайт по основних параметрах, і в електронному звіті вкажуть Вам на всі недоліки сайту. Соціальний аналіз максимально ефективний для інтернет-магазинів, "односторінкових" сайтів і так далі.
   Ви можете знайти додаткову інформацію на сайті www.socan.ru
   Це перша частина циклу статей про створення власного бізнесу, чекайте продовження.

Ми в Facebook