kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

 Як розвивати мереживий маркетинг через інтернет

   Сьогодні важко знайти людину, яка б не знала, що таке мережевий маркетинг і Інтернет. Раніше, в 20 столітті, це був бізнес можливостей, мрія багатьох людей! Суть полягала лише в тому, аби побудувати свою бізнес-структуру звичайними методами роботи з людьми: роздача листівок на вулиці, клеяти оголошень, проведення соцопитів, презентацій і так далі. Деяким вдавалося реалізуватися в цьому бізнесі, деяким ні. Відразу хочу відзначити, що других було значно більше! Чому ці люди незабаром вирушали з цього чудового бізнесу? Що їм не вистачало? Здавалося б, ось чітка інструкція досягнення успіху, ось бізнес-план компанії, ось твої кар'єрні сходи - гріх не працювати!  Але і це не вистачало для реалізації в цьому виді діяльності через одну велику причину - відмови. Люди боялися їх більш всього. Страх дістати відмову на співпрацю від їх близьких друзів, родичів, знайомих. У голові чітко стояло одне питання: «Що вони про мене подумають?». Це було перешкодою для багатьох людей, через яку вони не могли переступити.
   Так продовжувалося більше 50 років. Поки люди не почали усвідомлювати всю потужність Інтернету. Давайте коротко розберемо, в чому нам може допомогти Інтернет в повсякденній роботі мережевика. Листівки, оголошення, соцопити, презентації - це та ж реклама Вашої діяльності і пропозиція приєднатися до Вашої команди. З приходом Інтернету ця потреба відпала, тепер можна дуже легко дати недорогу рекламну компанію на сервісі Яндекс-дірект, яка направлятиме людей на Вашу он-лайн презентацію 24 години в добу, 7 днів в тиждень. Уявляєте собі? Мережевик може займатися своїми справами: вчитися в університеті, працювати на основній роботі і ін., але цей час буде рівносильний тому, що він працює звичайними методами в мережевому маркетингу!
   З часом в Інтернеті навіть зміцнилися наступні поняття:  «Мережевик Web 2.0» - це той мережевик, який працює лише через інтернет і «мережевик Web 1.0» - це та людина, яка працює звичайними методами (листівки, оголошення, презентації).
   Давайте розберемо, на що витрачає час мережевик Web 1.0: 80-85% свого дорогоцінного часу він витрачає на те, аби «відокремити зерна від плевел», тобто знайти собі подібних людей і лише 10-15% він відводить на навчання своєї структури. До такої схеми теж необхідно відноситися з повагою, але вона займає дуже багато часу і не кожному вона по силі.
   Тепер давай розберемо, на що витрачає свій час мережевик Web 2.0: 100% свого особистого часу він витрачає на навчання своїх партнерів. Так виходить тому, що у нього є малобюджетна рекламна компанія, по якій приходять люди на он-лайн презентацію, тобто ту презентацію, яку він розмістив на своєму сайті.
   Давайте пригадаємо нашу улюблену статистику в мережевому маркетинзі - з 1000 розданих листівок до нас в структуру прийдуть 5 споживачів, 2 бізнес-партнера. Давайте застосуємо цю статистику до Web 2.0 - нам всього лише потрібно на наш сайт з презентацією запросити 1000 людей! Зі свого досвіду скажу - це зробити дуже просто! Люди приходять на сайт просунутого мережевика по засобах дешевої реклами, знайомляться з його презентацією . і приймають рішення. Зверніть увагу на найголовніше - якщо відвідувач сайту приймає негативне рішення (відмова), тоді він просто закриває сторіночку з презентацією і все. Тобто творцеві сайту відмови не загрожують! Автор сайту навіть не побачить ту людину, яка читала його презентацію!
   Отже, давайте чітко визначимо переваги роботи в мережевому маркетинзі через інтернет:
 Неможливо отримати відмову!
 Автоматизація роботи: не треба стояти на вулиці і роздавати листівочки, не треба клеїти оголошення, не треба проводити презентації - все це зробить сайт.
 Значне заощадження часу за рахунок ліквідації процесу «відділення зерен від плевел».
 Можна займатися бізнесом мережевого маркетингу не виходячи з будинку - про це можна лише мріяти.
 Швидке просування по кар'єрних сходах в компанії, яка просуває свої продукти по засобах бізнесу мережевого маркетингу!


 

Ми в Facebook