kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як розповсюдити листівку

   Залежно від цільової аудиторії, яку ви хочете охопити, поширювати листівки можна двома способами. Їх можна роздавати на вулиці (в торгівельних центрів, на зупинках, в метро і тому подібне), вибираючи потенційних клієнтів з потоків людей. А можна розкладати по автомобілях (за двірники) на стихійних парковках. А буває, що в одній акції використовуються і обоє способів.
   У яких випадках зручно використовувати поширення листівок?

  - Коли ви хочете, аби у клієнта залишилася ваша візитка з номером телефону, схемою проїзду, купоном на знижку і тому подібне
  - Коли вам зручніше вибрати цільову аудиторію за зовнішньою ознакою (наприклад, автовласників іномарок або жінок до 45).
  - Коли вам зручніше вибрати цільову аудиторію за географічною ознакою (наприклад, сповістити місцевих жителів, про те що ви відкрилися).
  - Коли ви хочете повідомити всіх жителів міста про свій продукт, послугу, бренді або про зміну цін, вихід нової версії, або про щось ще.
   У останньому випадку значення має не стільки тривалість акції, скільки кількість розданих листівок, тому що в цьому випадку кількість "сходу" безпосередньо залежить від кількості посіяних "зерен".
   Ще варіант, коли ви проводите яку-небудь рекламну акцію і вам потрібно залучити до неї увагу або створити потоки потенційних клієнтів до місця її проведення. Тоді листівки роздаються (розкладаються) протягом відповідних днів. В цьому випадку рекламою можуть бути не стільки листівки, скільки самі промоутери, що стоять в "стратегічних" місцях і працюють ще і як закликальники.
   Яку віддачу можна чекати від поширення листівок?
   Як би не хотілося знати заздалегідь, якою буде віддача від роздачі листівок, на жаль, передбачити це можна лише приблизно. Статистика показує цифри від 0,1 до 10 %. Якщо ви поглянете по форумах, то зустрінете цифри в 2, 3 і навіть 5%. У всіх по-своєму. В будь-якому разі це залежить не лише від попиту на ваш продукт або послугу, але і від безлічі інших чинників. Тому, якщо вам так потрібна ця цифра, візьміть для зручності рахунки усереднений один відсоток. Єдине, на що потрібно зважати, це те, що роздача менше 30.000 листівок практично не має сенсу. При роздачі хоч би 100 000 ви вже зможете отримати власну статистику, якщо вона така важлива. А при роздачі більше 300.000 листівок ви отримаєте результат навіть з найгіршою листівкою, просто за законом великих чисел. Але, насправді, варто подумати про те, як зробити листівку і акцію максимально ефективною.

   Як зробити листівку і саму акцію максимально ефективною?

   По-перше, листівка має бути складена так, щоб людина лише побачивши її, відразу зрозуміла, що їй пропонується, інакше вона викине її не читаючи, або просто не візьме. А краще, аби це взагалі була візитка - її дуже зручно зберегти до потрібного моменту.
  По-друге, потрібно правильно вибрати місця поширення - там повинно бути не просто багато людей, але і велика щільність цільової аудиторії.
  По-третє, правильно вибрати час. Наприклад, роздавати листівки всім підряд в метро краще в другій половині дня або увечері, коли люди не так квапляться, як вранці, летівши на роботу, і сприйнятливіші до інформації.
   По-четверте, потрібно підібрати оптимальний слоган, який викрикуватимуть промоутери, не стільки з рекламною метою, скільки для залучення уваги з натовпу тих людей, кому дана тема у цей момент актуальна. Тоді вони самі підійдуть до промоутерів за інформацією, і роздача листівок попаде точніше в цільову аудиторію.
   Насправді, існує ще сотня тонкощів, знаючи які, можна значно збільшити ефективність акції, тому краще просто звертайтеся до нас.

Скільки коштує поширення листівок

   Порівнюючи ціни різних агентств, ви зустрінете розкид від 3-х до 4-х доларів за годину роботи промоутера, плюс самі різні націнки, коефіцієнти і комісії зверху. Отже порівнювати ціни по прайсах просто неможливо. Тому аби отримати точну вартість, попросіть зробити розрахунок, і методом ділення отримаєте кінцеву вартість однієї листівки (або однієї години роботи).
   Основну вартість акції складає вартість роботи промо-персоналу. Так само варто врахувати витрати на друк листівок, одяг для промоутерів (якщо робите) і вартість домовленості з точками (якщо роздача листівок відбувається на чиїйсь території).

Готовність

   Аби не вийшло так, що в ході акції ваші люди не впоралися із збільшеним попитом, поклопочіться, будь ласка, про достатню кількість продукції на складі і готовності персоналу заздалегідь. Не повторюйте чужих помилок.

Ми в Facebook