kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як розподілити час і добитися великих результатів

   Ми часто скаржимося на те що у нас не вистачає часу на ведення свого бізнесу хоча довго сидимо за комп'ютером. Чому так виходить? За статистикою лише 20% зі всього часу ми витрачаємо на бізнес в останніх 80% на різні речі такі як: пошук необхідної інформації, спілкування по icq, дивимося новини і багато що подібне. І звідси випливає питання: як же збільшити свій коефіцієнт корисної дії? Загалом це не так складно якщо привчити себе до деяких важливих правил.


1. Правило 72 годин
   Перше з чого хотілося б почати це правило 72 годин. Це правило говорить що якщо ви щось збираєтеся зробити, то робіть перший крок до цього в перебігу перших 72 годин. Але якщо ви цього не зробите, то у вас залишиться лише один 1 шанс з 99 не на вашу користь.

2. Плануйте свої дії
   Дуже важливим моментом є планеування своїх дій. Якщо ви не будете виконувати цього, то ви ніколи не зможете добитися своїх цілей. Я поясню свою точку зору. Наприклад: Ви хочете зробити декілька важливих справ, але не складаєте план, при цьому ви думаєте, що він вам просто не потрібний оскільки ви все пам'ятаєте і зможете легко все зробити. Але як тільки сідаєте за роботу, то відразу ж всі думки перемішуються і Ви не знаєте з чого почати.
   Тому я хочу дати вам одну пораду: плануйте свої дії і записуйте їх на папері. І як тільки ви цьому навчитеся, то ви відразу ж відчуєте результат, який вас приємно здивує.

3. Працюйте на всs 110%
   Третє правило полягає в тому що Вам потрібно працювати не на 100% а на всs 110%. Природно що не завжди це у вас вдаватиметься але лише так Ви зможете добитися найвищих результатів.
   Ось власне і все. Як бачите що виконуючи ці три правила Ви зможете істотно підняти свій ККД і добитися великих результатів.
   Успіхів!

Ми в Facebook