kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Як робити рекламу на ТБ

   Аби забезпечити популярність рекламованому продукту і гідним чином інформувати про нього потенційних споживачів, відеоролик повинен відрізнятися особливим професіоналізмом, креативом, грамотною подачею матеріалів.
   На мій погляд, увага телеглядача має бути прикована саме оригінальністю сюжету, викликати живий інтерес і позитивні емоції. Важливо заявити про себе красиво, коректно і професійно, а не настирливо необдумано і примітивно.

   По праву можна відзначити, що рекламний ролик відрізняється високим рівнем, якщо в ньому поєднуються оригінальні творчі ідеї і професійне виконання.
   Лише такі ролики без особливих зусиль можуть залучити і утримати увагу, викликаючи інтерес і яскраві емоції глядача.
   Більшість рекламних роликів відрізняються тим, що не відрізняються оригінальністю. Як правило, нехитрий сюжет ув'язується з банальною подачею інформації про продукт. Дуже важливо уникнути подібної дороги, аби не злитися з величезною кількістю такої самої реклами.
   Головне - стати оригінальним, відмінним, і навіть в якійсь мірі ексклюзивним. Ці три основні завдання носять здебільшого іміджевий характер. Але в той же час, не варто дуже заглиблюватися в постановку сюжету і пам'ятати про те, що рекламний ролик повинен привернути увагу телеглядачів в першу чергу не до гостроти і хитромудрості сюжету, а саме до рекламованого товару. Оригінальний сюжет і професійна постановка - це лише засоби для досягнення головної мети - якісного просування продукту на ринок.

Ми в Facebook