kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Як писати статті для свого бізнесу

   Ніколи не замислювалися, що в акуратного водіння автомобіля і написання статей, рекламних текстів багато спільного? Чому? Тому до аварійних ситуацій причетні зазвичай або ті, хто водять погано, або ті, хто, навпаки, водять дуже добре.
   Запитаєте будь-якого водія, і він відповість, що страшніше відважних маршрутчиків небезпечніше на дорозі немає. Вони настільки “майстрово” водять, що навіть не звертають уваги  на інших водіїв,  на правила дорожнього руху. Недосвідчений ж водій небезпечний на дорозі не менше.
   Також і з текстами. Дуже часто мені зустрічаються тексти, написані або тими, хто погано пише, або знає надто багато прийомів і техніка переконливого спілкування за допомогою тексту.
   Об'єднує їх одне, їх тексти малопереконливі, тому що в перших не вистачає знань і практики, в других надлишок теорії, вони так насичують тексти різними прийомами і технікою, словами магнітами, що читати такі тексти стає неможливо, куди вже там ясно передана думка.

   Багато копірайтерів-профессіоналів розуміють, що уміння писати - це практика в першу чергу, а вивчення теорії вже в другу. Знання прийомів, технік вам ніяк не згодитися, а точніше не допоможуть, якщо у Вас не вистачає практики, якщо Ви навіть не можете строчки написати вільно, не видавлюючи з себе думки.
   Як цього добитися? Бажано із самого початку виробити в собі звичку писати, звичку вільно і легко викладати думки на папір, коли думки буквально течуть самі собою, і немає необхідності напружуватися, аби щось написати.
   У цій статті я хотів би дати Вам пару практичних рекомендацій, які допоможуть Вам цю саму звичку виробити:

- На перших порах важливо виробити звичку. Тому моя рекомендація така, пишіть як можна частіше, бажано писати як мінімум раз на день. Поставте собі мету писати хоч би 200-300 слів в день спершу.
   Про що писати?  На початку це не особливо важливо. Важливе інше, аби з'явилася звичка. Наприклад, можете завести щоденник і писати про те, що сталося з Вами за день. Можете як той чукча з анекдота - що бачу, про те і співаю :)

- Виберіть час і обстановку найбільш спокійні, коли сторонні думки не лізуть вам в голову, час і обстановку, такі, аби нічого не заважало, не переривало Ваш хід думок. Ніщо не повинне відволікати Вас від справи, якою Ви зайняті;

- Поступово, коли Ви відмітите, що думки на папір викладати виходить значно легше, переходіть до чого-небудь серйознішого, ніж щоденник і описи подій, які з вами сталися за день. Переходіть до написання статей розміром в 500-700 слів.

   Ось ці прості рекомендації допоможуть вам навчитися писати легко і вільно. Спочатку буде важко, але поступово, якщо Ви дотримуватимете періодичність Ваших вправ, приблизно через тижні три або місяць Ви зможете помітити зміни. З'явиться результат, з'явиться звичка. І можете вважати, що Ви отримали свою першу маленьку перемогу.
   І лише після цього пройшовши, цей важливий крок, рекомендується братися за вивчення і вживання техніки і прийомів переконливого спілкування за допомогою тексту. Але не забувайте головне, що копірайтинг - це практика. Отже не сидіть, склавши руки - дійте!Ми в Facebook