kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як правильно розмістити друкарську рекламну продукцію

   Замість того, щоб залишати улюблені створені Вами друкарські матеріали лежачими де-небудь і абияк підніміть свої буклети, листівки, каталоги, брошури на рівень очей потенційних клієнтів, зробіть їх доступними для візуального контакту з аудиторією виставок, розташуйте їх так, щоб їх зручно було брати. Саме для цих цілей сконструйовані спеціальні рекламні стійки - буклетниці. Використовуючи буклетниці ви розмістите свою друкарську рекламну продукцію так, щоб вона найлегше попала в руки багатьох людей. Коли Ви шукаєте економічне рішення для поширення своїх рекламних матеріалів, без сумніву самим відповідним вибором буде буклетниця.

Виділіть себе серед конкурентів, використовуючи оригінальну, спеціально сконструйовану буклетницю. Від бібліотек до приймалень, від демонстраційних залів до виставкових стендів буклетниці використовуються, аби допомагати Вам вирішувати маркетингові завдання, і не займають при цьому багато місця. Багато учасників виставок комплектують буклетниці такими, що стоять поряд з мобільними стендами або конструкціями, об'єднуючими буклетницю з фотопанеллю, що несе залучаючу увагу зображення. Пів буклетниці допоможуть організувати простір в офісі, приймальні, торгівельному або виставковому приміщенні.Буклетниці дуже невибагливі і можуть бути встановлені в будь-якому місці, де вони можуть привернути увагу клієнтів. Буклетниці виготовляються з різних матеріалів, включаючи, металевий аркуш , ДСП, МДФ, пластик.

   Ви можете зробити буклетницу на замовлення, з тим, аби вони стали частиною іміджу Вашої фірми. Металеві буклетниці довговічні і привабливі, при цьому дозволяють розмістити на них рекламні матеріали будь-якого формату: А4, А3, А5, А6 (євробуклет). Вибравши буклетницю з перфолиста, Вам довго не доведеться її міняти, навіть якщо зміниться формат ваших рекламних матеріалів, оскільки на них одночасно можна розмістити кишені всіх форматів.
   Використання буклетниць з похилими полицями дозволяє зберігати друкарську продукцію акуратно, без країв, що загинаються, і при цьому ніщо не закриває обкладинку буклета, її видно повністю. Буклетниці - прекрасний спосіб поліпшити імідж вашої фірми.Більшість відвідувачів виставок збирають різні брошури і буклети з інформацією, з тим, аби проглянути їх по поверненню в свій офіс. Таким чином, вони спокійно можуть переробити інформацію, і учасники виставок повинні використовувати можливість розставити буклетниці зі своїми рекламними матеріалами де лише можна довкола свого виставкового стенду, роблячи доступною свою рекламу для більшого числа потенційних клієнтів.     Компанії, що бажають запропонувати своїм клієнтам журнали, газети і інші друкарські матеріали повинні прагнути до використання буклетниць, оскільки на них ці рекламні матеріали виглядають акуратними і організованими.Буклетницы з прозорими акриловими кишенями залишають Ваші красиві рекламні матеріали повністю видимими. Буклетниці з використанням дерева або ДСП створюють відчуття надійності і хороших традицій. Мобільні доладні буклетниці незамінні для виставок і виїзних презентацій. Вони так сконструйовані, аби їх було легко зібрати і розібрати, багато хто з них продається з сумкою або валізкою для транспортування. Полиці зручні для доступу потенційних клієнтів до вашої інформації. Буклетниці також надають сучасному вигляду Вашому виставковому стенду. Існує багато варіантів буклетниць, з різним принципом розміщення кишень, різною висотою, поворотні, навісні, настільні, перекидні інформаційні системи всі вони створені для вирішення конкретних завдань по розміщенню друкарської продукції, і, без сумніву, Ви знайдете те, що більш всього личить Вам.

Ми в Facebook