kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як правильно написати статтю

   Напишу про те, як складати текст, що б ваш пост дочитали до кінця, адже не секрет що в більшості статі не читаються далі за перший абзац і головне як витратити на це мінімум часу і зусиль, зацікавилися?
   Написання текстів, це мистецтво, в якому необхідно постійно удосконалюватися, так говорять професіонали, а ми з вами не проти і ось декілька простих прийомів, як цього досягти.

   Стислість сестра таланту, у мене доки з цим проблеми, як не стараюся, а коротко писати не виходить, перевірка орфографії з розуму сходить від довжини пропозицій, так робити не потрібно, боремося з цією проблемою разом, хто зрозумів, той переходить до наступного прийому. Гострота і актуальність, важливість тексту підсвідомо визначається залежно від того, коли відбувається дія, пишіть так, як ніби події розвертаються прямо зараз, під час читання статті і від результату прочитання залежатиме результат самої новини, це зачаровує і рідко хто не дочитає до кінця. Позитив і перспектива, завжди прагніть використовувати в своєму тексті позитивний контекст, трішки гумору, не закривайте тему, залиште місце для роздумів
   Пишіть просто, переборщувати звичайно теж не варто, уникайте незрозумілих слів, замість того що б залучити читачів, це навпаки їх відлякає, не пишіть використовуючи поблажливий тон, навіть якщо ви перший фахівець в даній області, починаючи нову тему не передбачайте, що читачі дещо знають, розкривайте тему повністю або робіть заслання на попередніх темах, без знання яких в цій не розібратися.
   І пам'ятайте, «найнебезпечніший ворог, при написанні статей - нещирість». Найкоштовніше і важливіше - припасайте напослідок.

Ми в Facebook