kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як працює телемаркетинг

   Основа телемаркетингу - сценарій, складений фахівцями call-центру з бажано соціологічною або психологічною освітою. У сценарії прописані питання і варіанти розвитку подій залежно від тієї або іншої відповіді, а так само передбачені можливі заперечення клієнта, реакція на них, способи обійти негативні моменти в спілкуванні. Кожен сценарій обов'язково має бути перевірений тестовими дзвінками. Корективи в сценарій можуть вноситися вже в процесі обзвону, що вигідно відрізняє телемаркетинг від інших способів масової рекламної діяльності, таких як теле і радіо звернення, де вартість створення рекламного продукту практично відмітає можливість внесення поправок після запуску кампанії.
   Ще одна відмінна особливість телемаркетинга як рекламного інструменту - висока міра залученості аудиторії в процес. Лише тут, отримавши інформацію про продукт, людина може поставити уточнюючі питання або навіть зробити замовлення. Причому, якщо це передбачено сценарієм, замовлення він може зробити в будь-якій зручній для нього формі. Так, наприклад, устаткування нашого call-центру дозволяє в процесі телемаркетингу приймати від клієнтів замовника заявки по телефону, факсом, електронною поштою, через web або навіть за допомогою SMS. Жоден інший рекламний канал таких можливостей не надає.
   За власне прозвоном бази слідує збір і аналіз даних. Аналіз може вироблятися як замовником телемаркетингу, так і фахівцями call-центра.


Ми в Facebook