kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як отримувати клієнтів на автопілоті

   Як Ви думаєте, скільки чоловік в день цікавляться покупкою, наприклад, карети? А якщо я скажу, що їх 232 щодня! Щодня 232 людини бігають по вулиці з криками: "Я хочу купити карету, продайте мені її швидше!". А Ви НЕ продаєте.
  Не вірите? Читайте далі.

  Є один дієвий спосіб змусити клієнтів бігти до Вас стрімголов! Але перш, ніж відкрити секрет, дозвольте поставити декілька питань. Хто любить дивитися рекламу по телевізору: засоби для видалення іржі, прокладки, клерасил для підлітків, купи різних абсолютно непотрібних дрібниць і т.д.? Вам це не набридло? Вона лише дратує! Замість бажання купити, наприклад, тампакс в критичні дні, з'являється одне бажання - розбити ящик. Або по-крайній мірі, перемкнути канал. Скільки ще прикладів неефективної реклами Ви пригадуєте? Як сказав Уїльям Геськетт: "Половина грошей, які йдуть на рекламу, викидаються даремно. Але як взнати, яка саме половина?» Так і хочеться додати, що не половина, а всі 95%. Взагалі, реклама перед нецільовою аудиторією - провал для бізнесу. Гірший варіант: витрати на неефективну рекламу починають наближатися до тієї критичної крапки, після якої ця сама реклама стає вже і не потрібна.
   Як же зробити рекламу супер-ефективною?!
   Є лише один спосіб, який дійсно працює! З цього дня Ви зможете давати рекламу лише тим, хто гостро потребує Ваших товарів і послуг. Кожен вкладений долар може з лишком окупатися. Що Ви робили, коли з'явилася потреба в збільшенні прибутку і нових клієнтах? Ви зайшли на пошуковій системі і набрали щось подібне до "як знайти клієнтів?", "як збільшити прибутки?", "розкручування бізнесу", "розвиток малого бізнесу", "ефективна реклама", "новий вид реклами", "де шукати клієнтів?" і так далі. І що Ви знайшли?! До речі, Ви зараз продовжуєте читати, тому що я розкриваю секрет - кращий спосіб реклами - це пошукова реклама в Інтернеті! Недорога реклама, яка дає рекордну віддачу! Клієнти шукають в Інтернеті карети, автомобілі (тисячі запитів по темі, наприклад, навіть "купівлю рестайлинговий ВАЗ" - 48 в день), меблі (ще більше різних запитів) і навіть білизну (щодня в Україні вже продаються "вагони" білизни). Вони шукають там абсолютно все. Погляньте: купити мангала дуже хочуть (навіть не хочуть, а вже купують) 874 людини в місяць лише в Києвіі і області.
   Але знаходять Ваших конкурентів! Якщо у Вас є сайт, дайте можливість клієнтам знайти його. Будьте упевнені, вони можуть завалити Вас дзвінками! Ви вже відчуваєте, як пахнуть важкі пачки новеньких купюр, які вони принесуть!
   Головний плюс: працюючи з пошуковою рекламою, Ви не нав'язуєте користувачеві інформацію про свої товари і послуги, не розраховуєте, що його погляд випадково зачепиться за ваше оголошення. Ви цілеспрямовано пропонуєте користувачеві потрібну йому інформацію, коли він її сам запитав. Як на скріншоті з шахами: клієнтові пропонується саме те, що він шукає.
   Пам'ятайте: щодня Яндекс обробляє мільйони пошукових запитів. Серед них є запити і про ваш товар.
   Постійність: ми звиклися думати, що реклама проводиться «кампаніями», якимись акціями, що мають початок і кінець. В той же час, коли йдеться про пошукові просування і контекстну рекламу, думка рухається в інший бік, мовляв, просуну сайт, доб'юся хороших позицій, і це назавжди. Якщо є якість, то "назавжди" - це правда.
   Біл Гейтс (а йому можна довіряти), говорить: "Той бізнес, в якого не буде представництва в Інтернеті, ПОМРЕ". Адже насправді, газети зараз читають в основній масі пенсіонери, а це означає лише те, що комп'ютер (коммуникатор з виходом в Інтернет) буде в кожного, і все спроститься настільки, що зараз навіть важко уявити. Отже, спішіть зайняти місце під "сонцем"!



Ми в Facebook