kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Як отримати максимум прибутку від партнерської програми

   Багато учасників партнерських програм дуже мало на них заробляють. Але це зовсім не означає, що так і має бути. Існує декілька методів заробляти максимально можливий дохід від програм, в яких Ви берете участь.

1. Уважно підбирайте партнерську програму
   Дуже ретельно і критично підходіть до вибору партнерки. Якщо на самому початку зробите це невірно, то обмежите свій потенціал мати хороший прибуток.
   Партнерська програма, яку Ви підібрали, повинна відповідати асортименту ваших послуг і товарів. Надзвичайно впжливо, аби пропозиція партнера повинна доповнювати тематику вашого сайту або стало невимушеним доповненням до того, що реалізуєте Ви. Наприклад, якщо Ви пропонуєте послуги веб-сервера-дизайну, то природним застосуванням може бути партнерська програма веб-сервера-хостингу.
   Якщо Ваш ресурс інформаційний - для нього відмінним доповненням будуть партнерські програми, які мають відношення до розміщеної на нім тематичної інформації. Присвяченому поезії сайту хорошим доповненням могла б стати партнерка з продажу вітальних листівок, книг або кольорів.
   Спочатку обмежте чисельність вибраних партнерських програм - так Ви зможете направляти ваші зусилля на пошук результативного ринку збуту. Дуже велике число програм розсіюватимуть увага і утруднять процес з'ясування, яка з них функціонує краще всього. Як тільки Ви почнете вдалі продажі і заробіток прийнятних відсотків від існуючих програм, можна знаходити нові.
   Не женіться за програмами, де обіцяють високі комісійні. Краще поставте себе на місце відвідувачів свого сайту і підберіть те, що краще всього відповідає їх потребам. Зробивши це, Ви визначитеся з тими програмами, які ефективно працюватимуть і, зрештою, принесуть більше доходу.

2. Особисті рекомендації

   Визначившись з переліком програм, що зацікавили  Вас, перед тим, як зробити остаточний вибір, зробіть через них покупку послуги або товару. Цим Ви випробуєте роботу служби доставки програми і якість його продукту. А упевнившись в їх якості, зможете рекомендувати своїм відвідувачам і клієнтам.
   Порекомендувавши клієнтам продавця, який не забезпечить якісне обслуговування, Ви дискредитуєте себе в їх очах.
   Багатьма експертами по маркетингу доведено, що найкращий метод продажів через партнерські програми - особиста рекомендація. Як тільки Ви спробовували продукт, Ви зможете зробити рецензію, в якій повідомите своїх відвідувачів, що саме вам в ньому сподобалося, і чим він був для вас корисний. Таким чином, можна продати більше товарів, ніж із застосуванням реклами.

3. Списки розсилки і веб-сайти

   Швидше повірять Вашому рекламному повідомленню люди, що вже довіряють Вам. Тому, в плані роботи з партнерськими програмами, ваш власний список розсилки буде дієвішим, ніж веб-сервер-ресурс. Якщо Ви не маєте можливості підтримувати стабільні контакти з вашими відвідувачами, Ви надзвичайно обмежуєте потенційний заробіток.
   Розташовані на веб-сайтах банери менш результативні, ніж текстові заслання - більшість людей переходять саме по останніх. У текстовому засланні можна дати повнішу інформацію і в результаті визначити, що CTR покращав.

4. Реклама

   На додаток до перерахованого, застосовуйте рекламні оголошення, які змусять людей відвідати ваш ресурс. Наприклад, платні оголошення в розсилках можуть бути порівняно недорогими і при цьому прекрасно працювати по притягуванню на Ваш сайт цільових відвідувачів.
   Ще один вид реклами - безкоштовні інтернет-каталоги (але вони менш ефективні, чим списки розсилок). Для того, щоб оголошення було в числі перших в списку - кожні два дні оновлюйте його.

5. Відстежуйте результати

  Завжди контролюйте і відстежуйте результати просування. Отримані відомості застосовуйте для коректування своїх кроків. Не займаючись цим, Ви не взнаєте, що ж дає ефект, а що - ні. Правильні висновки робляться лише на основі об'єктивної інформації.
   Упевнений, є вірогідність отримати максимум прибутків від партнерських програм, якщо, грунтуючись на потребах ваших відвідувачів і клієнтів, правильно підбирати їх для свого ресурсу.


Ми в Facebook