kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Інвестиційні напрями


   Intway World Corparation представляє один зі своїх основних бізнес напрямів  - інвестиційну програму.
   Здійснюючи місію створення можливості для кожної людини брати участь в найбільш прибуткових секторах економіки, корпорація Intway надає знання і інструменти для досягнення фінансової незалежності.
   95% людей міняють свій час і здоров'я на гроші. Вони безперервно працюють, стараючись собі і своїм близьким гідний рівень життя. Варто їм позбутися  роботи і вони вже не зможуть собі дозволити жити так, як вони звикли.5% людей заставляють свої гроші працювати на себе. Впродовж свого життя вони вкладають частину своїх зароблених грошей в різні активи, бізнес, нерухомість, землі, фонди, коштовні папери. Таким чином, вони зберігають і примножують свої доходи.Число інвесторів різних країн світу постійно збільшується, тому що люди усвідомлюють, що на сучасному світі робота по найму не гарантує не лише рівень життя, але навіть елементарної безпеки.

Від знань до нерухомості.

   Більшість людей упевнена, для того, щоб  бути інвестором потрібно володіти багатомільйонним рахунком в банку, професійними знаннями і солідним досвідом  у фінансовій сфері. Вважають себе найзвичайнішими людьми. Вони навіть і не подумують про інвестиції.
   Корпорація  Intway зробила справжньою революцію в інвестиційній сфері, відкривши мільйонам звичайних людей на планеті, дорогу в світ великих грошей. Фахівці корпорації розробили стратегії і інструменти, за допомогою яких  Ви зможете отримувати постійний дохід від інвестицій, направляючи і використовуючи в своїх інтересах в різні фінансові потоки.
   Запропонувавши своїм партнерам унікальну систему інвестиційного навчання, Intway  зробив складні інструменти доступні  для кожного.Почніть свою дорогу в прибутковий  світ в інвестиції з корпорацією Inytway .

Знання - основа майбутніх доходів.

   Чи можете, Ви згадати собі людину, який вперше сівши за кермо автомобіля,сразу виграв гонку у професіоналів. Найшвидше він не зможе навіть рушити з місця. Робити гроші - такий же навик, як уміння водити автомобіль. І цьому навику в Intway може навчитися кожен.
   Унікальна програма  інвестиційне навчання корпорації, які створили бізнес, - тренери і фінансові консультанти зі світовим ім'ям включає три етапи:
   - Початковий курс «Перший крок в світі грошей».  Розроблений для партнерів корпорації в статусі «Інвестор - Старт». Він знайомить з основними можливостями інвесторів Intway і дає Вам в руки перші практичні інструменти для здобуття нових доходів.

   - Курс другого рівня для статусу «Інвестор» називається «Гроші до грошей». На цьому курсі Ви набуваєте в цілісному уявленні як про світову фінансову систему, так і про правильне поводження з особистими фінансами.

   - Третій - вищий рівень програми інвестиційного навчання. Називається «Від ідеї - до успіху». Вона створена спеціально для інвесторів в  статусі «Інвестор - Профі». Слухачі цього курсу дістають можливості взнати секрети мілійонерів від самих мілійонерів, підприємців, що зробили кар'єру в області інтеретніі технологій, нерухомості, фондового ринку і інших напрямах, яких успішно працює Intway World Corparation.
    Головна перевага інвестиційного навчання корпорації Intway  в тому, що Ви отримуєте знання від людей, які без стартового капіталу пройшли дорогу до багатства і популярності. Курс інвестиційного утворення  Intway  підготували кращі світові фахівці в області інвестиції і особистих фінансів:Брайн Трейсі, Марк Віктор Хансен,  Робін Шарма, Майкл Кейган.

Інвестпакет - перший крок до фінансового успіху.

   Для ведення інвестиційної діяльності в корпорації, партнерам  необхідний «Інвестпакет». «Інвестпакет» - це продукт корпорації, створений для ведення інвестиційної діяльності, що включають різні привілеї. Правильні знання про гроші і їх примноження здатні змінити Ваше життя.Корпорація створила програму інвестиційного навчання і бізнес - інструменти, які доступні кожному,  незалежно від сьогоднішнього рівня освіти і доходу. Для оволодіння навику в Intway інвестування, Вам досить мати комп'ютер і доступ в Інтернет.Intway навчить Вас заробляти, зберігати і примножувати свій капітал.

Discount Card.

   Корпорація піклується про партнерів і створює бізнес - інструменти для примноження їх капіталу. Саме по цьому побачила  світло електронна дисконтна карта «Discount Card.».Вона створена для того, щоб партнери могли набувати  Intway пакети за пониженими цінами. Не упускайте свою вигоду.
   Дана дисконтна карта дозволяє придбати Інвеспакети :

   «Інвестор - Старт» - за 550 IWM замість 600 IWM.

    «Інвестор»              - 1200 IWM замість  1300 IWM.

     «Інвестор - Профі» - 2200 IWM замість 2600 IWM.
Discount Card  допомагає економити.

Безліч джерел доходу.

   Процвітаючі люди давно відкрили для себе формулу фінансового благополуччя. Для того, щоб відчувати себе в безпеці потрібно мати декілька видів доходу.
   Intway World Corparation відкриває для своїх партнерів безліч джерел доходу, у тому числі можливість заробляти гроші в різних напрямах бізнесу корпорації. Унікальні бізнес- інструменти і навики, отримані в Intway, допомагають їм отримати активний дохід від власної діяльності на ринку коштовних паперів, пасивні інвестиційні доходи, доходи від продажу нерухомості, доходи від бізнес- структури.

Ринок коштовних паперів: знання і інструменти від Intway.

    Найбагатші і успішніші люди інвестують свої засоби в коштовні папери.45% населення США володіють акціями різних компаній.
Intway World Corparation представляє своїм партнерам необхідні практичні знання і доступні інструменти для інвестування на міжнародних ринках. Ви отримуєте брокерський дохід, беручи участь в торгах на провідних біржах США та України.
   Користуючись щоденною аналітикою Intway, Ви примножуєте зароблені гроші, роблячи короткострокові або довгострокові вкладення в акції найбільших фірм світу.
   Якщо Ви більше зацікавлені в надійному пасивному доході, Ви віддаєте свої засоби в довірчі управління професійним інвесторам корпорації.Завдяки Intway, Ви, заробляєте на ринку коштовних паперів не відходячи від свого комп'ютера.

Біржові термінали: від новачка до професіонала.

   Корпорація Intway дає можливість отримувати нові доходи людям, що не мають для цього жодного досвіду на біржі. Intway надає партнерам всілякі інструменти для вигідного інвестування, як новачкам, так і професіоналам.
    Ви можете освоювати премудрощі біржової гри, практично не ризикуючи своїми грошима за допомогою внутрішнього біржового майданчика, на якому ведуться  справжні торги з реальними доходами.
Якщо напрямки активного інвестування на біржі зацікавили вас, то можна переходити до другого етапу - на брокерський майданчик, дістаючи прямий доступ до найбільших  бірж США.
  Завдяки Intway  Вам не треба давати брокерові завдання купувати і продавати акції по телефону. Ви можете віддати таке розпорядження через інтернет. Залишається лише стежити за котируваннями, вчасно купувати і продавати акції і отримувати свій дохід.
Професійний майданчик - біржовий термінал, який встановлюється на Ваш комп'ютер. Саме такий майданчик використовують десятки тисяч брокерів у всьому світі.
   Використовуючи надійний інструмент, систему навчання, стрічки новин,біржову аналітику від дослідних консультантів Intway,працюючих безпосередньо на Вас по Wold Strid . Ви дістаєте необмежену можливість активного ведення бізнесу на ринках коштовних паперів.

Фонди довірчого управління.

   Якщо активні інвестиції на ринку коштовних паперів не дуже залучають, до ваших послуг інструменти надійного пасивного доходу - Фонди довірчого управління Intway, відкритій корпорації Intway Capital Fund.Це професійне вкладення Ваших засобів на фондовому ринку США. Ви зможете стати інвестором з мінімальним стартовим капіталом.
    Завдяки професійній стратегії управління засобами пайовиків в період світової економічної кризи, фонд показує позитивний результат прибутковості, коли більшість фондів терплять збитки.
   Вкладення в нерухомість відноситься до найнадійніших інвестицій. В рамках розвитку інвестиційних програм корпорація відкрила міжнародний фонд довірчого управління Intway Properties Fund.Фонд вкладає засоби пайовиків в об'єкти курортної нерухомості, ціна на яку стабільно зростає. При цьому, фонд забезпечує своїм партнерам вигідні інвестування в об'єкти, не доступні приватним інвесторам.
   Новий унікальний інструмент пасивного доходу, інвестування залучає все більше і більше партнерів Intway World Corparation - це можливість отримати дивіденди від акцій самої корпорації. На 2010 рік намічено проведення IPO - тобто первинне розміщення акцій Intway на фондовій біржі.
   Права покупці акцій Intway за найвигіднішою ціною можна отримати, маючи на руках опціони.Партнери можуть вже сьогодні придбати їх на внутрішньому біржовому майданчику  Intway або за умовами глобальній бонусній програмі.
   Акції - це можливість здобуття доходу від особистої роботи товарообігу його структурі, але і від діяльності всієї світової корпорації.Володіючи безперервно зростаючими в ціні акціями і отримуючи дивіденди, Ви стаєте співвласником розвиваючого міжнародного бізнесу в Intway World Corparation,який залежить у тому числі від Вас.Це щонайпотужніша стимул-реакція для розвитку Вашого бізнесу і найважливіше джерело пасивного доходу.

Накопичувальний рахунок.

   Зберегти - важливіше, ніж запрацювати. Це  знає кожна людина, якій не байдуже його майбутнє.Механізм накопичувального рахунку, куди прямує  частина отриманих доходів від реалізації інвестиційних пакетів і ін. інвестиційних видів діяльності, дозволяє набагато швидше і ефективніше втілювати Ваші мрії.
   Накопичувальний рахунок від корпорації Intway - це швидка і надійна дорога до придбання власного житла, а також можливість високодоходної інвестиції в нерухомість, доступним лише дуже багатим людям.

Соціальний напрям житлової програми.

   Intway World Corparation надає можливість своїм партнерам придбати нерухомість Вашої мрії.У корпорації розроблений і реалізований підхід до придбання нерухомості за рахунок позикових засобів.

Соціальна житлова програма.

    Корпорація надає своїм партнерам можливість заробляти спочатку на первинний внесок, а за тим і на погашення позики на придбану нерухомість.От нині Вам не потрібно працювати на двох роботах, роками копити на двокімнатну квартиру або будиночок на околиці міста. З Intway  Ви  вкладаєте, для реалізації своєї мрії власні зусилля, а неособисті заощадження. У Вас є можливість, без особливих зусиль заробити на квартиру або котедж в своєму місті.
   Соціальна позика на придбання нерухомості від  корпорації є привілеєм доступним найбільш активним партнерам - інвесторам корпорації в статусі «Інвестор - Профі», який активно розвиває бізнес разом з корпорацією. Кожен такий партнер дістає унікальну можливість за допомогою корпорації, придбати нерухомість будь-якої точки світу, де працює житлова програма.
   Intway World Corparation  представляє Вам дві унікальні можливості:

   - Стати власником власного житла .

   - Отримувати стабільний дохід від здачі нерухомості в оренду і щорічного зростання її вартості.

Intway Realty

   Щодня мільйони людей замислюються про покупку нерухомості. Тому ріелтори - одна самих високооплачуваних  професій. Будь-який покупець нерухомості прагне провести процес пошуку і покупки максимально швидко і надійно. Для цієї мети шукає кваліфікованого фахівця, здатного надати всесторонню допомогу в підбірці і оформленні нерухомості.
   Intway Realty  - це інвестиційний проект Intway, цілями, якого є допомогти клієнтам корпорації в  придбанні нерухомості за кордоном, а також створення додаткових джерел доходу для партнерів Intway. Пройти базове навчання на факультеті базового утворення академії Intway, яке включене у всі  Інвеспакети.Ви отримуєте не лише знання, але і нове джерело доходу.
   На сьогоднішній день більше  50 партнер-інвесторів  Intway World Corparation стали власниками нерухомості. Такі реальні результати інвестиційної програми Intway.
   Чи готові Ви до того, аби узяти відповідальність за своє життя і добитися фінансової свободи? У такому випадки  Intway World Corparation - це Ваш вибір. Вам варто лише повірити в свою мрію.
   Корпорація надасть Вам чудові можливості і надійні інструменти для реалізації. Лише у Ваших силах вибрати своє майбутнє.
Ми в Facebook