kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Інвестиції у фондові ринки .

   Фондові  ринки - це дорога до фінансової свободи. На сучасному світі інвестиції у фондовий ринок є важливою сферою і невід'ємною частиною кожної успішної людини.
   Intway World Corparation представляє своїм партнерам широкі можливості високодоходних інвестицій у фондовий ринок, допомагаючи їм досягти  фінансової свободи, формула якої : гроші,  збереження, примноження.
   На шляху до благополуччя існують декілька етапів.
   Етап №1. Перш за все для того, щоб  скопити початковий капітал, необхідно навчитися відкладати гроші .Розмір суми не має значення  - 10% від своїх доходів;  це цілком достатньо. Головне робити це постійно.
   Більшість людей вважають, що економіка це те, що заставляє тебе позбавити самого себе того, що могло б принести задоволення. Тому вони витрачають все, що заробляють і живуть від зарплати до зарплати, тим самим вони постійно відтворюють свою  бідність. Не позбавляйте себе надії стати багатою людиною. Відкрийте для себе особистий резервний фонд,якийй поповнюватимете, відкладаючи щомісячно 10%  від свого доходу.
   Етап №2. Що ж потрібно аби відкладені гроші почали на Вас працювати? Необхідно  їх постійно інвестувати. Чим вигідніші будуть Ваші інвестиції, тим більше шансів, що заощадження перетворяться з часом на серйозну суму.
   Етап№3. Сформуйте довгостроковий  інвестиційний портфель - набір різних активів і інвестиційних інструментів,допомагаючих отримувати необхідний фінансовий результат.
   Етап №4. Дуже важливо постійно поповнювати і диверсифікувати його .Диверсифікація знижує ризик інвестиційного  портфеля,не знижуючи при цьому прибутковість. Падіння одного активу посилюється зростанням іншого.
   Без сумніву працювати на фондовому ринку може будь-яка людина. Але для того, щоб нагромаджувати капітал ефективно  і швидше, необхідна інвестиційна освіта. Вивчення основ індивідуального і колективного інвестування біржової справи в умовах  ринкової економіки, є Вашою конкурентною перевагою.
   Унікальна інвестиційна освіта,  надана корпорацією Intway  своїм партнерам дає ним можливість розуміти в якому напрямі їх особисті інвестиції найбільш вигідними.
   Необхідні умови накопичення капіталу:

   - Інвестиційне навчання;

   - Створення довгострокового інвестиційного  портфеля;

    - Постійне поповнення інвестиційного портфеля;

    - Диверсифікація рисок.

Лінійка біржових інструментів  Intway.

   Лінійка біржових інструментів  Intway дає можливість будь-якому громадянину. що нічого  не знає про фондовий ринок зробити перші кроки в інвестуванні. Вона дозволяє працювати  разом з корпорацією  інвесторам будь-якого рівня підготовки і початкового капіталу. У цьому сенсі лінійка інструментів - це сходи в інвестиції у фондові ринки.
   Комплекс біржових продуктів Intway є:

   - Біржовий термінал Intway Stock - це зручний і простий майданчик з мінімальною комісією  для внутрішніх торгів між партнерами корпорації і одночасний брокерський майданчик для торгівлі на світових біржах;

   - Біржовий термінал QUIK - це потужний інструмент для професійної роботи на Українському  фондовому  ринку з широким набором функцій, що дозволяє виконувати як прості, так і спеціалізовані операції. У тому числі виробляє оперативну обробку біржової інформації.
У комплекс біржових інструментів так само входить система професійних терміналів, що надає своїм партнерам і клієнтам прямий вихід на провідні біржі США.

Термінали Intway Web, Intway Pro, Intway Daytrade.

   Термінали Intway Web, Intway Pro, Intway Daytrade - забезпечують миттєвий доступ до всіх біржових інструментів, які торгуються на фондових біржах США.

Торгівельний майданчик біржового терміналу Intway Stock.

   З його допомогою кожен партнер Intway World Corparation має фантастичну можливість стати інвестором і отримати практику біржової торгівлі почавши торги з мінімальної суми в декілька доларів. Тут початкуючі  трейдери   можуть без ризику великих втрат, вчитися здійснювати біржеві операції  з мінімальною  комісією-0.5 % від операції і стартової суми всього декількох доларів.
   Intway Stock дозволяє новачкам формувати тренувальні, інвестиційні портфелі, вартістю в декілька доларів, отримуючи при цьому, реальні результати і розуміння ідеї інвестування.

Брокерський майданчик терміналу Intway Stock.

   Призначена  для тих партнерів, хто вже відчуває упевненість на внутрішньому майданчику Intway Stock. Представляє  можливість заробляти, купуючи і продаючи акції провідних біржах США - NYSE, AMEX,NASDAQ.
   NASDAQ -The National Association of Securities Dealers, Inc. ( Національна Асоціація Ділерів Фондового ринку) - найбільший в США електронний ринок коштовних паперів, що налічує порядка 3300 листингованных компаній.
   NYSE - (New York Stock Exchange ) -Нью-йоркская Фондова Біржа.
   AMEX - (American Stock Exchange ) Американська Фондова Біржа
   Використовуючи брокерський майданчик терміналу Intway Stock,Ви дістаєте доступ до роботи більш з 10 000 найменувань коштовних паперів, при цьому комісія за проведення операції складає 2 центи  за один інструмент. Мінімальна  комісія  всієї операції  - 7$ WRS .
   Покупка,продажа акцій через брокера виробляється за ринковою ціною в перебігу торгівельної сесії. Крім того Intway Stock надає безпечну можливість заробляти, купуючи долі інвестиційних фондів і отримуючи при цьому прибуток від 15 - 100 % залежно від результатів роботи фонду. За допомогою терміналу Ви можете у будь-який момент продати свій пай за його поточною вартістю і отримати миттєвий прибуток .
   Недавно на терміналі Intway Stock з'явилася нова корисна функція - детальний опис інвестиційних фондів і акцій.
   На сьогоднішній день багато тисяч людей вже скористалося чудовою можливістю знайомитися з біржею за допомогою унікального біржового інструменту Intway Stock.

Професійна робота на фондовому ринку України - термінал QUIK.

   На сьогоднішній день акції українських компаній, мабуть, одні з самих прибуткових активів, які можуть бути доступні приватному інвесторові. Швидко розвиваючі і передбачені українські фондові ринки, є перспективнішим і надійнішим майданчиком для успішного довгострокового і короткострокового інвестування для  партнерів Intway, що надає їм необмежені можливості для здобуття ваговитих і стабільних доходів.
   Професійний термінал QUIK має масу найважливіших переваг, таких як :

   - можливість подавати заявки;

   - отримувати біржову інформацію і вести звіт об операції в режимі Онлайн реального часу;

   - проведення технічного аналізу;

   - можливість організації і розрахунок портфелів заданим параметрам.
   Біржовий термінал QUIK дозволяє партнерам корпорації зробити процес роботи на фондовому ринку РФ швидким, простим і цікавим.

Професійна робота на фондовому ринку США.

   Intway - представляє своїм партнерам і клієнтам прямий вихід на провідні фондові майданчики  США.
Для цього корпорація надає три професійні термінали:

   - Intway WEB;

   - Intway Pro ;

   - Intway Daytrade.
   Intway Web - професійний термінал, створений на основі Web браузеру. За рахунок цього, за допомогою Intway Web, Ви можете дістати доступ до свого торгівельного рахунку в будь-якому місці, де можливе надійне з'єднання з Інтернетом, без установки додаткових програм забезпечення. Термінал пропонує просту надійну процедуру введення заявок, у тому числі і зовні біржовий час. Можливість використання інструментів  управлінням портфелем.
   Intway Pro - це професійна і проста торгівельна система для роботи на фондовому ринку США, в яку інтегрований:

   - трейдинг - режим реального часу;

   - зручний аналітичний модуль;

   - першокласні електронні маршрути.
   Термінал представляє партнерам і клієнтам Intway  великий набір інструментів для технічного аналізу. Це:

   - вікна котирувань;

   - рух цін;

   - індикатори технологічного  аналізу;

   - можливість побудови трейдів, каналів і багато ін.
   Intway Daytrade - торгова платформа для роботи в рамках єдиного біржового дня, що дозволяє управляти своїм портфелем в режимі реального часу. Цей професійний біржовий  термінал незамінний для біржових спекулянтів і трейдерів. Містить  в собі багаточисельні і корисні можливості для успішного і швидкого заробітку на провідних біржах світу.

Біржовий радник.

   Будь-якому трейдеру життєво необхідно бути в курсі того, що всього відбувається на біржах. Уміти читати графіки і стежити за подіями, які можуть вплинути на його інвестиційний портфель.
   Біржовий радник - інструмент біржової аналітики для партнерів і клієнтів
   Intway World Corparation . Необхідна інформація поступає від американських аналітиків в корпорацію Intway безпосередньо з Woll Wostrit - це щоденні огляди ринків, що впливають на курси акцій, аналіз графіків, фондових індексів провідних фірм світу, прямі рекомендації по формуванню вашого портфеля, консультації окремих інструментів, фундаментальний  і технічний аналіз . а так само біржова бібліотека підписчиків, питання і відповіді в режимі Онлайн.

Бізнес пакет «Біржа»

   Керуючись своєю місією -  щепити культуру інвестування найбільшій кількості людей, корпорація Intway пропонує, для високодоходних інвестицій на фондових ринках, найбільш вигідний по Йене бізнес пакет «Біржа».
Пак «Біржа» - це універсальний, простий і доступний набір наступних інструментів:

   - Біржового терміну Intway Stock;

   - рахунок у віртуальній резервній системі;

   - рахунок WRS віртуальній резервній системі;

   - відкриття рахунку на українському фондовому ринку;

   - безкоштовна відкрита активізація на прямих фондових ринках США.(Intway Web, Intway Pro, Intway Daytrade);

   - технічна підтримка трейдера;

   - доступ до відіокурсу по біржової торгівлі;

   - безкоштовна підписка на службу біржовий радник;

   - загальний Інтернет магазин Intway Shop;

   - мультиязичний бізнес - центр;

   - можливість здобуття статусу Bisiness Partner Intway Stor ;

   - участь в житловій програмі.

   Нескладний арефметичний підрахунок показує, купуючи всі необхідні інструменти для роботи на біржі у складі пакету, Ви економите значні гроші.
   Вартість даного паку - 200 IWM
При придбанні дисконтної карти,вартість пакету становить -150 IWM.
За рекомендацію пакету Ви отримуєте винагороду 30IWM.
Як особиста премія 100 балів за глобальною бонусною програмою.

Бізнес пакет «Бізнес - Старт»


   В тому разі,якщо Ви ще не визначилися на скільки для Вас цікаво і важливо біржові напрями, Intway до Ваших послуг- клієнтський пак  «Бізнес - Старт».
   Він допоможе Вам з найменшими витратами увійти до світу біржової торгівлі і отримувати базові навики інвестування в фондових ринках.
У його склад входить:

   - біржовий термінал Intway Stock;

   - рахунок VRS у віртуальній резервній системі;

   - відкриття рахунку наукраїнському фондовому ринку;

   - можливість активації за додаткову плату прямих терміналів для роботи на фондових ринках США;

   -підписка на службу «Біржовий радник»;

   - технічна підтримка, а так само доступ до відіокурсу  по біржової торгівлі.
   Вартість клієнтського паку «Бізнес - Старт» -59 IWM.
За рекомендацію паку отримуєте винагороду - 10 IWM.
Як особиста премія 20 балів за глобальною бонусной програмою.

Навчання біржовій торгівлі.

   Для тих, хто раніше приступати до торгів, бажає дізнатися більше про біржу, послухати думку професіоналів і зробити для себе висновки, Intway World Corparation пропонує вивчити відеокурс. А так само пройти заочні курси в центрах навчання корпорації.
   Кожен курс триває 6-7 робочих днів. Містить в собі,якк теоретичні, так і практичні знання. У тому числі,предоставляє в собі демоверсії і реальні версії біржових терміналів.
   Як правило, після проходження курсів, люди починають стабільно і упевнено заробляти гроші.
Відеокурс «Основи інвестування на фондових ринках» доступний для кожного партнера корпорації. Дає Вам основи біржових знань . Відповість на всі виниклі питання, що виникають у новачків.
   Курс «Український фондовий ринок». Стратегії і торгівельні тематики- це професійне 7-ми денне навчання роботи на фондових ринках. За тиждень з новачків Ви перетворюєтеся, якщо не на професіоналів, то в людину,підковану в біржових інвестиціях. Ви зможете здійснювати операції з вигодою для себе.
   Курс «Біржовий трейдер». Курс по бий трейденгу тобто щоденному заробленню грошей на фондових ринках США. Призначений для тих . хто бажає роботу на біржі - основним джерелом доходу. Курс розповідає про процедуру торгів, тонкощів технічного новинного аналізу, стратегіях, які перевірені часом одній торгівельній сесії.
   «7 кроків до мільйона» . Курс стратегічного інвестування на фондовому ринку США. Присвячений  фундаментальному і технічному аналізу. З нього Ви взнаєте, як проводити обробку коефіцієнтів, вести облік показників компаній, розраховувати зростання прибутку по тій або іншій акції. Найбільш тісний курс для тих людей в  яких є бажання інвестувати в коштовні папери терміновій і довгостроковій перспективі.

Інструменти і спеціальна освіта необхідно для тих  партнерів Intway World Corparation,хто піклується про збереження свого початкового капіталу на фондовому ринку.

Бажаю Вам попутнього трейду.

Михайло Чалбишев.


Ми в Facebook