kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Інтернет торгівля

   Продажі товарів через інтернет здійснюються в основному або в інтернет-магазинах, або на інтернет-аукціонах.
   Прийнято вважати, що інтернет-магазини використовуються для комерційної торгівлі з метою витягання доходу, а інтернет-аукціони призначені для приватних продажів з метою позбавитися від непотрібних речей.У загальному випадку це дійсно так.
   Структура інтернет-магазину забезпечує продавцеві можливість організації продажів товару при заданому асортименті практично в будь-яких кількостях. Опис товару і його ціна в інтернет-магазині відноситься, як правило, не до одиничного екземпляру, а до партії.
   Структура інтернет-аукціону орієнтована в загальному випадку на продаж не партії товару, а одиничних екземплярів. Відповідно, опис товару і його ціна на інтернет-аукціоні відносяться до одиничного екземпляра, а не до партії товару.
   Торгівля в інтернет-магазині і на інтернет-аукціоні не передбачає безпосереднього контакту покупця з продавцем і товаром. Тому успішність інтернет-торгівлі залежить виключно від одного чинника - міри довіри покупця до продавця.Міра довіри формується наявністю незалежних відгуків покупців (рейтингу), що вже відбулися, на інтернет-аукціоні або інформаційною підтримкою у випадку з інтернет-магазином (наявність юридичної і фізичної адреси, торгівельного бренду, рекламних акцій і тому подібне).
  Вочевидь, що використання інтернет-магазину для продавця-індивідуала стає практично неможливим через відсутність вищезгаданої інформаційної підтримки. Чи можна продавцеві-індивідуалові організувати комерційну торгівлю на інтернет-аукціонах?Можна!
Для цього необхідно слідувати наступним правилам.Оскільки Ви - початкуючий інтернет-продавець, Ваше першочергове завдання - отримати позитивний рейтинг на інтернет-аукціоні, який забезпечить необхідну міру довіри покупця.Рейтинг визначається співвідношенням позитивних і негативних відгуків Ваших покупців. Чим більше позитивних відгуків, тим вище Ваш рейтинг на інтернет-аукціоні, і навпаки. Зрозуміло, що за наявності негативного рейтингу ніхто і нічого у Вас купувати не буде.При закупівлі і подальшому виставлянні товару на інтернет-аукціоні необхідно керуватися наступним правилом:
   - вартість товару, що виставляється на інтернет-аукціоні, безпосередньо залежить від величини Вашого рейтингу. Поки Ваш рейтинг невисокий, купуйте і виставляйте товар з мінімальною вартістю. Немає сенсу купувати дорогі позиції, все одно вони не продаватимуться, Ви лише марно заморозите свої і без того невеликі спочатку оборотні кошти. У міру збільшення Вашого рейтингу додайте товари з вищою вартістю.
При визначенні торгівельної націнки необхідно керуватися правилом:
   - торгівельна націнка має бути мінімально-допустимою з точки зору економічної доцільності. Тому збільшення доходу необхідно добиватися не за рахунок збільшення торгівельної націнки, а виключно за рахунок розширення асортименту і збільшення кількості продажів (звороту).
   Структура інтернет-аукціону орієнтована на продаж одиничних екземплярів товару. Тому основні зусилля (і оборотні кошти) необхідно направити не на збільшення товарного запасу (партії товару) по окремих позиціях, а на максимальне розширення асортименту товару (кількості лотів).
   Оскільки продажі на аукціонах є торгівельними операціями, при управлінні грошовими коштами використовуйте "принцип трьох гаманців":        гаманець N 1 "Оборотні кошти"; гаманець N 2 "Фонд розвитку бізнесу"; гаманець N 3 "Фонд особистого вжитку". Ніколи не кладіть виручені від продажів засоби в наступний гаманець до тих пір, поки не заповнений попередній (принцип послідовності бізнесу)!
   Оскільки продаж товару на інтернет-аукціоні в загальному випадку не передбачає безпосереднього контакту покупця з продавцем, оплату товару здійснюють через різні системи оплати, а для доставки товару покупцеві використовуються різні організації-перевізники, головним чином поштова служба.


Ми в Facebook