kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Інтернет-бізнес.З чого почати?

   Дуже багато користувачів Глобальної мережі  відвідує її через бажання почати Інтернет-бізнес. З чим це пов'язано? Не секрет, що останні роки об'єми інтернет-бізнесу нестримно зростають, зростають не лише за кордоном але і в Україні і країнах СНД. По оцінках експертів річний зворот бізнесу в інтернеті лише в Україніі, наприклад за 2007 рік склав більш 3-х мільярдів доларів. І сьогодні можна з упевненістю сказати, що цей вид бізнесу став вигідним і прибутковим. Тому багато користувачів мережі знаходяться в пошуку унікальної ідеї такого роду бізнесу. Можна витратити масу часу і дуже ймовірно, що зайняти яку-небудь нішу так і не вдасться. До речі , багато сьогоднішніх бізнесменів, що відбулися, не відразу знайшли ту «фішку», яка привела їх бізнес до успіху.
   Але все-ж, що ж робити, якщо присутнє бажання? Відповідь до неподобства проста. Відповідь виходить з самої назви "Інтернет-бізнес". Глобальна мережа- це перш за все інформація. А інформація в ній представлена за допомогою веб-сервера сайтів. Ось і виходить, що основна доля прибутку, непрямим або прямим способом виходить якраз від них. Звичною мовою інформація матеріалізується в гроші. Тому практично будь-яка ідея бізнесу в інтернеті має спочатку бути представлена у вигляді сайту. Що потрібно робити і з чого почати?
   Спершу треба вибрати для себе тему майбутнього сайту, до якої є найбільша зацікавленість. Це може бути все, що завгодно, програмування, електроніка, велосипеди, література, і ін. Все, що душі завгодно, аби Ви в цій темі розуміли більше, ніж в інших. Ось дана тема і стане тематикою майбутнього сайту.
   Коли тематика майбутнього сайту відома, можна приступати до його створення. Далі можна розібратися в цій справі самостійно, звернувшись наприклад до цього ресурсу по сайтустворенню або скористатися будь-якій вподобаних php cms, благо в мережі їх зараз ставок гати. В будь-якому разі доведеться ознайомитися з основами сайтостворенням і мовою html, вивчити правила розміщення сайту на хостингу і інші нюанси з цим пов'язані.
   Після створення сайту і розміщення його в мережі починається найцікавіше. Тут і починається основна робота. Наповнення сайту - це процес, який якраз і приноситиме прибуток. Чим більше корисної і якісної інформації буде на сайті тим ефективніше він буде в частині здобуття від нього прибутку. Чому так? Тому, що засадничою одиницею в інтернеті є інформація. Користувачі бродять по інтернету у пошуках інформації. Це означає, що чим більше з розкритої Вами тематики буде представлено інформації на сайті, тим більша кількість людей його відвідуватиме. Якщо якась інформація на Вашому сайті якісна і унікальна, то сповна може статися ланцюгова реакція і ця інформація пошириться по мережі самостійно без вашої участі, що істотно підніме рейтинг самого сайту.
   Грошову вигоду від сайту можна отримувати вже відразу після його розміщення в мережі. Спочатку вона буде дуже невелика, але у міру його розкручування прибуток збільшуватиметься. Це може бути прибуток від розміщення реклами через спеціалізовані системи або оголошень від приватних осіб. В будь-якому разі дохід залежить лише від Вас. В процесі накопичення досвіду, цілком можливо, що прийде якраз та унікальна ідея бізнесу, яка стане приносити до непристойності пристойний дохід.

 

Ми в Facebook